| BornToLoveJDB a întrebat:

Bunaaa! Ce mai faceti? Sunt noua pe aici si am vrut sa va salut! kisskiss. Apropo, am auzit ft multi prieteni de ai mei si foarte multe fete spunand ca daca esti fana Justin Bieber, vei primi mesaje cu injuraturi, si ca sunt cate unii pe aici care nu te lasa deloc in pace...care te injura incontinu. Sper ca sunt doar niste,, Barfe" si ca nu este cazul, nu? happykiss

Răspuns Câştigător
| Luissa123 a răspuns:

Salut si tie si bun venit pe site! sper si eu sa fie niste zvonuri iar chiar daca le primesti ignora-le caci nimeni nu are nici un drept sa te condamne ca esti o fana a lui justin( si mie imi place cum canta)

9 răspunsuri:
| ArtisticWorld a răspuns:

Da sunt barfe. In primul rand bun venit. Nu conteaza, nu te descuraja, tie iti poate place orice. Nu te lua dupa altii. :*

| Thunderstruck a răspuns:

Abia astept sa pui o intrebare despre justin biber.Nu-s barfe, o sa vezi tulaughing.

| Visatoarea a răspuns:

Nu este cazul.
Eu de exemplu sunt fana X, Y, Z dar nu exagerez cu intrebarile gen:"Cine are id-ul lui X?"
Adica totul pana la o limita.Fiecare cu gusturile sale muzicale, dar in discretie.

| diamar a răspuns:

Bine ai venit pe site!

| Rossey a răspuns:

Sunt doar barfe, pentru a panica oamenii.La un moment dat am avut si eu o situatie, diferita, dar erau doar minciuni.Nu te ingrijora. Funda?

| Vokii a răspuns:

Pai. da cred ca sunt doar barfe. oricum si eu sunt fana JB dar nici chiar moarta dupa el. ca astea :
http://www.youtube.com/watch?v=yw8D22u-G9A

| lollyd a răspuns:

Buna.bun venit pe site! mi-am dat seama dupa poza ca esti fan...si eu sunt si unul foarte mare si da nu sunt barfe sad de fiecare data cand vei pune o intrebare cu justin te asigur ca vei avea ft. multe mesaje cu injuraturi si care ne fac copilite de 10 ani ca il asultam si ca el e gay si din astea.dar nu trebuie sa-ti pese.Lasa-i sa creada ce vor ei ce ne pasa noua daca nu le convine lor ce fel de muzica ascultam si de ce cantaret ne place.Lasa-i in pace si nu-i baga in seama app imi place poza ta de progil ♥♥♥

| luky7ro a răspuns:

Pai nu sunt barfe chiar sunt oameni dinastia...nu eu

| BornToLoveJDB explică:

Multumescc tuturor pentru raspunsurii! Eu sunt o prietena de a lui JBieber4ever, nu stiu daca o stiti pe fata... Se pare ca ea a renuntat la acest site datorita mesajelor cu injuraturi. Atunci m-am gandit ca ar fi cazul sa incerc sa imi fac un cont, sa vad daca reactia voastra ar fi acceasi. Deci, mz tuturor de raspunsuri, sunteti ftt dragutii kiss