| elutzagty a întrebat:

Voi ce parere ati avea despre o fata care ati fost cu ea...si v-ati batut joc. dupa ati injurat-o si v-ati batut joc de ea.si ea a aflat ca o faceti in toate felurile.si va trimite sms. nu mai are rost sa fim prieteni mai lasa-ma in pace esti un nesimtit.pa.p.s. ea il iubea mult... funda

2 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Cel care si-a batut joc e un mare nesimtit si trebuie sa rupi toate legaturile cu el pentru ca nu te respecta! Mai sunt baieti

| VreauTilifon a răspuns:

Baiatu` respectiv e cel mai mare dobitoc, deci fata a procedat BINE! happy Nu-ti mai bate capu` cu toti ratatii care nu stiu sa te pretuiasca.