| Patrăţel a întrebat:

Ce parere ati avea despre un baiat care va zice voua ca va iubeste, va ia in brate, imi zice "iuby" apoi se mai duce pe la inca 2 straight face. Stiu ca e vrajeala ceea ce face el. sau poate face asta doar ca sa se dea mare in fata celorlalti dar pur si simplu nu mai stiu cum sa ma comport cu el, uneori il resping uneori il las sa faca ce vrea, dar ma simt destul de prost, zici ca sunt eu bataia lui de joc chatterbox voi ce parere aveti?happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pai,da,mielul bland suge de la mai multe oi!
Nu te mai lasa prostita,draga mea.
Nu stie ce vrea,nu se poate hotari pe care o vrea, pe de alta parte vrea sa se dea si mare ca are succes, fereste-te de el.E lipsit de inima si bun simt.Nu-i mai permite sa se apropie de tine!
Baiatul care te va iubi,nu numai ca nu va privi alta fata,dar ii va fi suficient un zambet de-al tau ca sa-l vezi ca-i fericit!
Te sfatuiesc sa-l astepti, undeva este, doar ca nu v-ati intalnit inca.Sau,poate e acolo,in preajma ta,dar il vede pe fanfaronul asta care-ti da tarcoale si se simte descurajat!
Deci,scoate-l pe fanfaron din gratii,sa-si caute alta, una lipsita de principii si caracter, asa ca el.
Mult noroc!

| Patrăţel explică (pentru greece12):

Multumesc mult pentru sfat happy! ai totala dreptate.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ma bucur ca ai inteles.
Sa ai grija de tine.
Pentru tine, TU esti cea mai importanta!

| Rockart a răspuns:

Bună! E un ipocrit.Se crede macho...are impresia că fetele îi cad la picioare dacă le zice *iubi*.Nu îl baga în seama, trimite-l la fufele lui.Nu te mai lasa... o să te ia drept *cârpa*.

| вèiiiвiii a răspuns:

Ce face el e ceva destul de nasol straight face. Stiu cum te simti am simtit asta pe pielea mea, e greu sa-ti dai seama ca ce face el nu e destul de corect, el se simte bine si i compania altora si tu il astepti mereu straight face. E destul de rau. Eu o sa iti spun ce am facut : Imi spunea adesea ca ma iubeste, ca tine la mine oh go on Vrajala chatterbox. Nu conteaza i-am aratat ca importanta sunt eu si imi puneam mereu diverse statusuri...Trecutu' e trecut viitoru' conteaza acumwinking Sau diverese 'Nu ma mai trata asa nu sunt tarfa ta 'winking. Nu stiu dar eu te sfatuesc ca nu te merita :-(.
Baftaawinking
Fundabatting eyelashes?

| Bebiix a răspuns:

Ce zici daca un timpl`ai lasa sa "sufere" putin dupa tine...sa` ti duca dorul... daca el chiar te iubeste, o sa vina singur; latine.si daca nu se schimba gaseste altultongue nu s`au terminat baietiihee hee