| Pnin a întrebat:

Ce părere ați avea fetelor dacă ați cunoaște un tip de 23 de ani care deja e divorțat și are copil din fosta relație? Vi s-ar părea dubios?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dubios? de ce ar fi dubios un barbat divortat?
Cel mai probabil s-a insurat prea devreme si acum ori a fost parasit, ori a realizat ca el nu are chef sa fie intr-o relatie de familie si s-au despartit.
Dubios mi s-ar parea daca ar umbla cu droguri, daca nu ar muncii, dar ar avea bani si masina...

| Cheo0S a răspuns:

Nu, de ce ar fi dubios?
Dubios/ratat inseama sa fie virgin la 23 de ani.
Cu masina pe banii lu taticu.
Si sa te droghezi nu sa c@ci copii iresponsabil.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Is baiat iar asta nu i deloc dubios

| ania a răspuns:

Poate l-a inselat nevasta si atunci nu e dubios, e bime de inteles contextul divortului.

| SilentRain a răspuns:

Nu-l pot judeca doar după atât, îmi trebuie mai multe detalii personale despre acel om ca sa am o părere rea/buna

| Freya1 a răspuns:

M-as astepta.Adica daca tu te-ai căsătorit si ai facut un copil asa repede era foarte posibil ca relația sa nu mearga, pentru ca nu a-ti avut cand sa va cunoasteti sau iubiti.
Deci, nu prea e dubios.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Valeleleu complicat eu nu m-as baga in asa ceva