| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, pe voi ce va determina sa va cuplati cu un barbat divortat care are si copil?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Asa rău a ajuns șeful? Sărăcuțul sad

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Absolut nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ma determina sau atarge nimic, la un barbat divortat acre are si copii.
Nu-mi doresc problemele lui si nici bagajul lui emotional si familial, cel va avea in carca, toata viata.
Nu ma intelege gresit, nu sunt egoista si imi plac foarte mult copii, dar nu m-as incurca cu un barbat care renunta atat de usor la o casnicie, mai ales cand are copii, fiindca oamenii nu se schimba niciodata si nu cred ca este genul care va face compromisuri vreodata.

| Sofer a răspuns:

E mai atrăgător? Și le face sa se simtă bine.

| mgtow a răspuns (pentru Sofer):

Masina - casa lui aia le atrage nu el neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disperarea

| Alexandru250201 a răspuns:

Simplu, lipsa de cioaca

| Lare13M a răspuns:

Aici vine vorba de dragoste, nu ca m-ar determina ceva, dar daca m-as indragosti de el, nu ar conta absolut nimic, poate sa aiba si 100 de copii si 50 de divorturi, eu il aleg pe el exact asa cum este.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Lare13M):

Inseamna ca esti o persoana fara pretentii