| Hannah06 a întrebat:

Daca intrati in relatie cu un barbat si el e divortat si are un copil, mai continuati relatia?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde, cum te accepta COPILUL.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu face sens intrebarea ta!
Pentru ca mai intri intr-o asemenea relatie, daca nu vrei sa o continui?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă aș fi fată, da.

| Wr3nch a răspuns:

Daca el e om fain da. Daca e doar de dragul de a nu fi singur nu.

| Hammurabi a răspuns:

Ce e aia să intrii într-o relație cu cineva, până nu cunoști tot ce e necesar despre acel cineva?
Faptul că te-ai băgat într-o relație cu cineva fără să ai habar ce faci și cu cine te cuplezi, e numai vina ta.
Dacă te-a mințit despre situația lui, ce rost mai are întrebarea. Nu e clar?

| gabicoo a răspuns:

Dacă ești trecută și disperată: Da!
În mod normal: Nu!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vrei să zici că ți-a ascuns faptul că e divorțat și are un copil până să fiți într-o relație? Hell no!

| Brizbriz a răspuns:

Depinde, de foarte multi factori, care incep, cu, cum te priveste familia ta, ca ajungi cu asa un barbat (mai ales daca esti tanara) si cat de mult iti pasa de asta, pana la cum te priveste copilul, care e o chestie destul de naspa, daca nu te place

insa, daca intrebarea ta a omis ca ai aflat MULT DUPA ce ai inceput relatia ca e divortat si cu, copil, atunci

ADIO SI N-AM CUVINTE la modul cel mai CATEGORIC

inseamna ca te-a mintit pana atunci

| LittlePoppy a răspuns:

Daca doar pentru ca e divortat si are un copil ar fi un impediment, atunci nu ar mai fi relatii decat la nivel de gradinita. Ca sunt si femei cu copil care cauta o relatie.
Intreaba-te de ce a divortat. Nu asculta justificarile lui ca fosta nevasta e de vina. Afla adevarul. Copilul nu are nici o vina. Dar va trebui sa-i plateasca pensie alimentara.
Pune totul cap la cap si vezi daca iti convine.