| Tiffany_4986 a întrebat:

Ce parere au baietii despre fetele care poarta ochelari? Prietena mea poarta si nu preaa o abordeaza nimeni si e chiea draguta.

Răspuns Câştigător
| GumitzaHubbaBubba a răspuns:

Eu nu poer ochelari da eu zic ca nu este nici o diferentatonguetonguetonguetonguetonguetongue Apropo eu am purat ochelari acu`5-6 ani si nu uita NU CUMVA SA II REPROSEXI CEV AIN LEGATURA CU ASTAlaughingsper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nicio părere. Eu acuş fac 17 ani de când port ochelari (astigmatism hipermetropic compus moştenit).
Prin urmare, dacă are o problemă la ochi, e foarte bine că-i poartă şi n-ar trebui să-i pese de ce cred unii şi nici unii n-ar trebui să-şi dea cu părerea.

| edy132 a răspuns:

Parerea mea este ca arata mai seducatoare si provocator. Si in plus ca prefer fetele naturale asa cum sunt ele nemachiate si fara sa se ascunda.

| LittleWolfLover a răspuns:

Baietii...depinde ce preferinte au. Unii perfera cele cu ochelari altii cele fara dar depinde de baiat

| Ionela_6254 a răspuns:

Si eu port.happy prietenii ma plac si asa. dimpotriva eu sunt aia pretentioasa si ii port doar cand am chef, desi n-ar trebui asa.nu vad ce e rau in asta.

| Tiffany_4986 explică:

Ok , ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi plac si cele fara.