| Silwian a întrebat:

Ce parere avesti despre sexul anal?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Am o parere foarte buna daca in act sunt implicate doua persoane adulte care isi dau consensul. Nimic nu e taboo in dormitor, atata timp cat ambii parteneri sunt de acord si isi inteleg limitele.

12 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Este în regula dacă ambii parteneri sunt de acord și dacă folosești prezervativ pentru ca acolo exista bacterii deci riști sa te îmbolnăvești. Este bine sa ai experienta în domeniu iar dacă nu sa capeți. laughing Necesita ceva experienta. Deci cu prezervativ, lubrifiant, și răbdare este ok. Unele fete sunt incantate când vine vorba despre anal. Bafta!

| epurasu a răspuns:

Este dureros.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu e ceva ce faci cu orice fata dar pentru tine ca barbat ar fi bine sa il faci macar cu o fata o data in viata macar.

| HazelEyes77 a răspuns:

Personal nu sunt fana tipului asta de sex dar asta nu inseamna ca i judec pe cei care il practica. Nicidecum -e alegerea fiecaruia ce face in dormitor.

| teo530 a răspuns:

Cred că e scârbos.Adica sa fac ceva treabă cu o fata și să i-o bag eu pe unde se?
Cat despre gay nu mai vorbesc, mi se par cei mai terminați și tâmpiți oameni.Cum ar putea un cuplu de gay sa adopte un copil(știți că e real), săracu ar fi tramautizat sau am mai citit eu pe Google că un bărbat și-a făcut transplant de uter că să poată NAȘTE prin cezariana.Imagineazati cum ar fi să trăiești știind că te-a născut un bărbat!

| Silwian explică (pentru teo530):

Nu ma refeream la cuplurile Gay!

| teo530 a răspuns (pentru Silwian):

Știu dar am plecat un pic de la subiect

| Wilma a răspuns (pentru teo530):

Asa si?

| LilPeep a răspuns:

Gay