| 555Anonim a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul anal?

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Il dezaprob avand in vedere riscurile de sanatate pe care le implica.

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns:

N-aş face asta niciodată.

| h3r a răspuns:

Vorba aia, ajungi ca țiganu' la mal...

| RalucaTyan a răspuns (pentru h3r):

=)

| h3r a răspuns (pentru RalucaTyan):

Doar că el trece de mal.

Acum poți să râzi! tongue

| RalucaTyan a răspuns (pentru h3r):

Dai niste raspunsuri... happy

| h3r a răspuns (pentru RalucaTyan):

hee hee

Și tu le vei da.

| RalucaTyan a răspuns (pentru h3r):

happy

| Oana92 a răspuns:

Daca e facut cu grija si igiena e ok!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ceva anormal, dar fiecare cuplu are dreptul sa faca sex asa cum doreste.Atentie la igiena si la fisurile intestinale care se pot produce, iar putin hemoroism poate provoca dezastre greu de atenuat.Mai sunt si alte,, gaurici,,...

| HueyFreeman a răspuns:

Ce-ti pasa de parerea altora? Este ceva perfect normal, chiar daca esti si un baiat heterosexual.

| Pool77 a răspuns:

Nu stiu mie mi se pare OK. P.S:Numai daca i se spala anusul femeirolling on the floor ca de nu cade afara tot din ea

| τττ a răspuns:

Contactul sexual anal este acel tip de contact sexual în care organul genital bărbătesc (penisul) penetrează anusul. El poate avea loc fie între persoane de sexe diferite (bărbat și femeie), fie între persoane de același sex (bărbați).
În cadrul contactului sexual anal, partenerul care produce intromisiunea se numește partener activ, iar cel care este penetrat este partenerul pasiv. Partenerul activ este în general bărbatul, care penetrează anusul unui alt bărbat sau al unei femei, dar este posibil ca o femeie să își atașeze un penis artificial și să penetreze un bărbat.
Este ok.

| sensualus a răspuns:

Esti fata?

| Ycu a răspuns:

Este ca parul de pe ****, in plus.

| negat1ve a răspuns:

O forma de satisfacere pentru unii, sau ceva de neconceput si foarte scarbos pentru altii. Depinde de persoane...

| RalucaTyan a răspuns:

Scarbos.

| JusTLiVe a răspuns:

Ii spun frumos inainte sa incepem...Fa te-ai spalat in buci?laughing