| kkkmakafull a întrebat:

Ce parere aveti baietii despre fetele perverse? FUNDAA! si vot!

7 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Fetele trebuie sa fie finute toate, si sa fie perverse doar rar, si atunci sa fie cu iubitii lor. Desi stiu ca toata lumea (la fel si eu uneori) doreste ca o anumita fata (sau mai multe :d) sa fie perverse pentru ca ar fi ceva nou si neasteptat.sa vezi o tipa inocenta ca se comporta diferit.e ceva sweet si cute ^-^

| Zuzu6235 a răspuns:

Sunt de "unica folosinta" scuze expresia.nu as vrea sa am asa o prietena decat in pat. ce e prea mult strica. ar da dovada de lipsa de bun simt daca s-ar comporta pe strada sau la orice ora cu oricine.parerea mea.

| hackyy a răspuns:

Orice baiat apreciaza o fata mai "perversa", in loc de una care atunci cand se uita in ochii tai cade din picioare, sau cand esti doar tu cu ea nu stie ce sa faca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi is fata cusiguranta stiu sa raspund la intrebarea asta. La orice baiat ii place cand o fata e perversa dar sa nu uitam ce e mult e mult. Nu vrem sa parem disperate, e doar un simplu joc in care ei trebuie sa cada in plasa. Insa nu e bine tot timpul si cu oricine sa fi perversa, gaseste mometul potrivit de accea suntem fete cochetewinking

| τøṉïģhτɾøсќlïќεṃε a răspuns:

Cum a zis Ryuga fetele trebuie toate sa fie finute si perverse rar

| ShadowD a răspuns:

Pe mine unul ma atrag foarte tare. Nu orice fata este asa. :*

| Stefan_2391 a răspuns:

Dupa parerea mea fetele perverse sunt cele mai bunewinking nu cred ca orice baiat are una din punctu meu de vedere ele sunt bazalaughing))