| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti, credeti ca e posibil sa-ti minti iubitu ca mai esti virgina cind de fapt nu esti, iar la primul act sexual cu el sa faci vreun truc ceva, sa-l faci sa creada ca ai fost virgina? Si ce truc se poate de facut?

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Da, este posibil.Nu trebuie sa faci niciun truc doar sa te prefaci ca te doare.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ma indoiesc ca in acest secol ar putea exista femei atat de mizerabile incat sa minta legat de asta. Este un gest atat de degradant, incat nimeni nu cred ca ar vrea sa se coboare in halul asta, sa-si bata joc de sine atat de rau. Practic cred ca o femeie care ar comite gestul asta nu ar mai putea niciodata sa priveasca acel barbat in ochi sau sa uite in oglinda.

| mgtow a răspuns:

Exista un truc dar eu nu ti-l zic ca nu e asa frumos sa minti un om mai ales pe acest subiect important, daca el e om inteligent si vede ca nu iti curge sange o sa isi dea seama ca nu mai esti virgina dar daca e pampalau atunci o sa fie spre norocul tau, mai bine e daca ar stii adevarul pentru ca devreme sau tarziu se va afla misterul si cea afectata vei fi tu.

| Muppet a răspuns:

Nu cred ca poți sa îl minți în privința astawinking De ce vrei sa îl minți? Daca va iubiți nu cred ca o sa îl deranjeze ca nu ești virgina. Mai tare o sa se supere ca l-ai mințit happy

| VampireDeea144 a răspuns:

Nu poti face nici un truclaughingrolling on the floor

| JustMy14 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa fii sincera cu iubitul tau si sa ii spui ca nu mai esti virgina.iar un truc prin care il poti pacali ar putea fi stangacia in pat...deoarece sange nu curge de la primul act sexual la toate fetele.papa

| Cocoa a răspuns:

Trucuri nu se pot face...dar cu magia poti rezolva oricerolling on the floorcopile!

| bocinaca a răspuns:

Din cate stiu eu baieti stiu foarte bine si isi dau seama foarte usor daca mai esti sau nu virgina.1 ar fi gesturile tale.cand esti virgina nu prea ii permiti sati atinga corpul in toate zonele.2 atunci cand o sa inceapa actul sexual atunci clar o sa vada daca esti sau nu nu ai cum sal minti.nu cred ca ar fi o suparare ai zici ca tiai inceput viata sexuala pana la urma urmei suntem in secolul 21 ce naiba.mai bine sa-i zici ai avea mai mult de castigat decat sal minti si sa descopere ca nu e asa

| Zoya333 a răspuns:

Mimeaza si tu ca te doare, bineinteles trebuie sa fi stramta acolo jos big grin daca ai gasit ceva anunta`ma rolling on the floor :*

| kiska_5847 a răspuns:

Dar s-o fac cind am ciclu si sa fie si singe, nu e o idee mai buna?