| dan_2834 a întrebat:

Hei, baieti. ce parere aveti despre o fata virgina? v-ati culca cu ea? sau credeti pentru simpul fapt ca e virgina nu e buna la pat? ast pareri

5 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Ma minunez de intrebare, prima oara, apoi zic hai ca intru sa vad, ce raspunsuri intelingente is romani in stare sa dea. Si am ramas "uimit ". Incredibil.

| Optimus7 a răspuns:

Daca vrea sa ne culcam ne culcam. Nu ma intereseaza faptul ca nu e buna la pat. Imi place mai degraba sa fie fata cuminte.

| Chrysk2 a răspuns:

Bineinteles ca o fata virgina nu e buna la pat laughingmai sunt alea care sunt dezvirginate in fundwinkingmai stiu sa dea din el, dar o fata care respecta nu stie mare lucru.(adica virgina)
Si prima mea "actiune" a fost cu o virgina si mi-a placut enorm apoi si dupa 3ani am fost cu alta virgina si senzatia este super.

| Mykidutza a răspuns:

Ce intrebare, trebuie sa faca c cineva prima data, ca nu se naste dezvirg

| VIRUSX a răspuns:

Da pe tine te intereseaza daca e buna la pat man ba deci asta e faza pe daca e iubitata ce te doare ca e virgina daca e virgina asta e