| sweetangels a întrebat:

Ce parere aveti de acei oameni care gasesc o placere in a linge picioarele partenerilor?! Eu sunt de moda veche & vreau sa aud parerea voastra

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E un fetiş.
Cât timp nu se leagă de plăcerile mele sau ale altora (complet nevinovate) - cum face cristidinbucuresti -, nu mă leg nici eu de ale lor, celor cu fetişuri.
Fiecare cu plăcerile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cu placerile lui. Eu nu practic aceasta joaca si nici nu am avut vreo partenera interesata in parul de pe picioarele mele, insa nu mi se pare nimic de condamnat. Daca ti-ai gasit un astfel de partener, problema este nu cum sa-l judecam ci daca pentru tine este sau nu acceptabil. Parerea publicului spectator nu aare nici o importanta.

| sweetangels explică:

#butterflyeffect123 ce chestie...si mie mi s-a spus acelasi lucru si am refuzat happy dar nu imi pare rau laughing

| AnonimaAntonia a răspuns:

Depinde de placerile fiecaruia, mie una nu imi place si mi se pare scarbos

| butterflyeffect123 a răspuns:

Nu stiu sincer si mie mi s-a propus la un moment dat de cineva sa mi se faca asta, a spus ca este foarte excitant si sigur imi va placea, dar am refuzat.
nu stii pana nu incerci big grin