| paulacarry a întrebat:

Ce parere aveti despre yoga? spuneti tot! nu vreau articole de pe wikipedia vreau parerea voastra.

4 răspunsuri:
| SimionAlexandru a răspuns:

E foarte foarte sanatos sa faci Yoga.
Te ajuta sa te intelegi mai bine pe tine insuti, sa te simti mai bine cu tine insuti, sa te accepti asa cum esti, si elimina foarte mult din stres. Iti recomand cu incredere sa incerci :-)

| Patrick0Star a răspuns:

Sincer, mi mi se pare o chestie cam exagerata. Sa iti gasesti sinele... pe bune? Mai bine caut Atlantida laughing) plus ca ci care fac yoga devin putin dusi cu capu' (zic din experientahee hee. Adica li se pare ca toata lumea are ceva cu ei... Ca nimeni nu-i intelege si plus ca sunt cam inceti la minte, eu zic sugerez sa gasesti alta activitate mult mai sigura big grin

| paulacarry explică:

Mersi mult andra din pacate nu locuiesc in Bucuresti dar am sa fac tot posibilul sa ma apuc de acest sport. mersi!

| AndraWIne a răspuns:

Cred ca este un lucru minunat, mai ales daca asociezi asta desigur cu o gandire pozitiva si un stil de viata sanatos. Iti recomand sa te apuci de judo! Eu practic judo de 12 ani fac 2 antrenamente pe zi, 12 pe saptamana. Este un sport minunat, ba mai mult este o arta! Daca esti din Bucuresti, Paula te rog sa ma contactezi la id-ul asta : andra_teo.dora@yahoo.com. Este un sport superb!