| Mayaaaaaaa14 a întrebat:

Ce părere aveți de băieții care profita de fetele naive?

54 răspunsuri:
| Nuvreausaspunnumelemeusorry a răspuns:

Ignora-i nu merita.

| Plato a răspuns:

Pai ce parere poti sa ai? Mizerabili, dar prostia se plateste, n-ai ce sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una buna

| Mayaaaaaaa14 explică (pentru Plato):

Prietena mea e in situația asta! Si nu stiu ce sa fac sa o ajut! O hărțuiește cu poze si alea alea!

| Gofigi a răspuns:

Da și fetele nu se uită numai după baieți șmecherii și atunci ce vrei să facă

| Plato a răspuns (pentru Mayaaaaaaa14):

Uita-te ce zice Gofigi. Are dreptate. Si hecate are dreptate, in felul ei.
Nu ne plac paianjenii, dar avem nevoie de ei sa reduca din muște. Intelegi?

Nu le iau apararea profitorilor, dar de obicei iti cam dai seama dinainte ce fel de om e. Sunt sigur ca pe tipul asta ce o hartuieste nu l-a gasit la biblioteca si nici student la UBB nu e.
100% e un badboy. Am dreptate?

| Mayaaaaaaa14 explică (pentru Plato):

Da, asa e!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fetelor naive le fac un serviciu.
Le învață că sunt și profitori sentimentali și să facă diferența.

| Adry05 a răspuns:

Ca ar fi cazu sa iei o masura sa nu ii mai lasi sa profite de tine big grin

| OrdanKarris a răspuns:

Baietii destepti!

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

" de obicei iti cam dai seama dinainte ce fel de om e."

Iti dai seama pe naiba! Habar n-ai tu cat de mult isi pot schimba comportamentul unii baieti sau cat de usor se pot preface.

| Paul754880338 a răspuns:

Nu cumva, mai sunt si fete care mimeaza naivitatea? E mai simplu de umplut agenda asa, decat sa se prefaca a fi profesoara de matematica. Si atunci de fapt naivi sunt "baietii rai".
Fetele par a fi mai inventive cand fizicul nu le este chiar iesit din comun si nu atrag atentia pe cat si-ar dori ele sa se intample asta.

| Plato a răspuns (pentru Mayaaaaaaa14):

Vezi?
Imi pare rau s-o spun, dar si-o cam merita ca si-a cerut-o.
Sa lase badboys si nu mai pateste.

| Plato a răspuns (pentru GirlOnline81):

Se poate, dar sa fim seriosi, unii nu se prefac, se expun direct ca fiind niste jegosi, si totusi sau tocmai de asta merge o proasta la ei.

Daca eu vreau neaparat ca animal de companie un șarpe, sa nu ma plang daca ma omoara.
Dacă mi-as lua un hamster ca toata lumea, nu mi s-ar intampla.
Intelegi ce vreau sa zic?

| pagliaci a răspuns (pentru Plato):

Gresit. Aparentele inseala. Profitorii intotdeauna se ascund in cei mai normali oameni. Crezi ca statutul de student la UBB te face vreun geniu fara de pacat?

| pagliaci a răspuns (pentru Plato):

Nu ai de unde sa stii de la inceput ca hamsterul e ca lumea. Foarte putini isi arata caracterul jegos pe fata.

| Plato a răspuns (pentru pagliaci):

Zi sincer, ăsta are față de baiat bun sau de nenorocit infect? :
https://observator.tv/......77153.html

| pagliaci a răspuns (pentru Plato):

Asta e un caz grav si nu e atat de frecvent. Ai ales exemplul acela din rasism.
Asta are fata de nebun criminal?
https://www.romaniatv.net/......16722.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

"ăsta are față"
Sau sunt fete cu "daddy issues"

| pagliaci a răspuns (pentru Plato):

Asta are fata de om care transeaza barbati in timpul liber? Student la medicina.
https://www.romaniatv.net/......14159.html

| pagliaci a răspuns (pentru Plato):

Studenta la medicina se prostitua si cand nu si-a primit banii l-a pus pe colegul ei sa-l transeze pe mos.

''Din probele stranse pana acum reiese ca barbatul in varsta de 65 de ani gasit transat a fost omorat de student cu 50 de lovituri de cutit, in urma unei neintelegeri legate de bani.''

Asta doar ca sa vezi ca facultatea nu te face om si exemplul tau e stupid.
https://www.hotnews.ro/......st-caz.htm

| Plato a răspuns (pentru pagliaci):

Ok, lasa facultatea. Am dreptate ca pe jegul ala se vede ca e jeg? Ăla nu s-a prefacut. Proastei ii placea de el tocmai din cauza ca e un jegos.
Ierte-mă Dzeu, dar aia si-a meritat-o. Sa invete sa nu mai umble dupa badboy.

| RAY a răspuns:

Pentru ca daca am fi sinceri am muri virgini,si eu am incercat sa fiu sincer,ba eram bagat in zona prieteniei,ba cica eram facut obsedat sexual,asta pentru ca spuneam ca am atractie fizica fata de fete,probabil voi vreti asexuali,gay,a fi atras de sexul opus este ceva de judecat in ziua de azi, asa ca ce sa faci minti pentru a avea acces la sex, nu ai de ales, ori nunta, relatie vor toate pentru o noapte de amor, tu ai 16, 17 ani tocmai ai descoperit ca te atrage sexul opus, vezi ca astea vor nunta tu le spui ceea ce vor sa auda ele, fiecare se descurca cum poate in viata

| pagliaci a răspuns (pentru Plato):

De unde stii ce a fost in relatia lor pana s-a ajuns la violenta?

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci daca nu le-a spart tatal lor pahare de cap, isi cauta pe unu care sa o faca.
Vezi si tu ca se vede pe el ca e un nenorocit. Totusi proastei i-a placut tocmai asta.
Dar cum am zis, prostia se plateste. Poate s-a invatat sa nu mai umble dupa badbou.

De aceea zic si ca are hecate dreptate pe de-o parte, ca are o parere buna. Badboys sunt capcane de proaste, ca alea pentru soareci.
Foarte bine le face, e o lectie de viata.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Exagerezi,ele vor drame

| pagliaci a răspuns (pentru Plato):

Tu nu intelegi victima pentru ca nu intelegi complexitatea creierului uman si cum iti pot influenta traumele deciziile. Doar arati cu degetul, ca maimuta. Din ce biserica faci parte?

''De frica iubitului, fata nu a depus plângere la Poliţie şi nici nu a povestit drama prin care a trecut.''

| Plato a răspuns (pentru pagliaci):

"De frica iubitului" - dar de ce a ajuns sa fie iubitul ei?
Hai sa fim seriosi, nici mafia nu are treaba cu tine daca tu nu ai cu ei. Toti copii care se drogheaza sau vand droguri s-au dus cel putin o data de buna voie la dealer.
Astea nu sunt scuze.

| pagliaci a răspuns (pentru Plato):

Nu ai raspuns la intrebare.

acum 19 minute | pupperino a răspuns (pentru Plato):
De unde stii ce a fost in relatia lor pana s-a ajuns la violenta?

| Plato a răspuns (pentru pagliaci):

Ce complexitate, prietene? Cand esti prost nu esti complex.

Daca vreau sa inot cu rechinii in loc sa ma bucur de goldfish-ul meu, sa nu fiu plâns ca vezi-Doamne m-a mancat. Am meritat-o.