| Iubesc Limonada a întrebat:

Ce parere aveti de bisexuale?

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu contează ce părere avem noi, ce părere ai tu sau eu (eu fiind heterosexual) ci contează ce părere au bisexualii despre asta.
Şi ştii de ce? Pentru că acolo, în pat, în momentul intim, cei doi parteneri (sau mai mulţi, mai ştii?) indiferent de sex - ei stabilesc ce este normal în patul lor.
E ca şi cum mi-ai spune că nu este normal ca eu să-i fac sex oral prietenei mele. Eu te-aş întreba: De ce?
Pentru că în astfel de momente, normalul este dictat de participanţi, şi nu de noi... dătătorii cu părerea pe forumuri.

Sănătate.

| Anecherry a răspuns:

Mi se par foarte sexybig grin, au latura erotica foarte deschisa si pasionalabig grin, very very hotbatting eyelashes

| nicol20 a răspuns:

Sincer imi provoaca greata nu sunt deloc de acord cu asa ceva

| Pupily92 a răspuns:

Nu vad nimic ciudat.chiar imi plac.sunt sexi, senzuale. mi-as dori sa ma sarut cu o fata sa vad ce si cum simt...:X cred ca as putea avea o relatie ascunsa cu o fata.devil nu stiu...cred ca e fain sa fi bisexuala. o femeie stie intotdeauna ce isi doreste si cu un baiat e mai greu sa obtii exact ce-ti doresti. homosexualii nu imi plac.nu sunt impotriva lor, dar mi se pare ciudat.

| elamit a răspuns:

Nu prea buna dar ce sa-i faci asta e viata se poate intampla oricui.

| aiam a răspuns:

Bisecsuali:
oameni care au avut o copilărie prea fericită şi ft alintaţi

| bibishor a răspuns:

Nu sunt impotriva lor big grin

| T!mea a răspuns:

Mi se par foarte cool bisexualele

| Anna_5295 a răspuns:

Sunt superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori o partida cu doua. E singura speranta ca au sa reziste la conditia mea fizica.

| an4ik a răspuns:

Nebuni