| RainbowCath a întrebat:

Ce părere aveți despre persoanele bisexuale?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Niciuna, treaba lor.

| RAY a răspuns:

Mostenire genetica, ce sa cred, asa s-au nascut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este alegerea fiecaruia cum traieste. Nu ar trebui sa iti pese de ce crede sau zice lumea pentru ca intodeauna vor avea de comentat, daca faci asa, de ce nu faci altfel si tot asa

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai fi bisexual nu este o alegere

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu este o alegere sa fii bisexual insa este o alegere felul in care iti traiesti viata, de fapt la asta ma refereamhappy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,in asta isi dau dreptate, cand iubesti cu adevarat, numai simti dorinta sexuala asa puternica nici ca hetro nici ca bi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cum adica cand iubesti cu adevarat nu mai simti dorinta sexuala? nu am inteles.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Iubirea inhiba dorinta sexuala pentru alte persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi parere care o am si despre hetero sau gay

| Alex08062018 a răspuns:

Sunt indiferent

| Marcus99 a răspuns:

Sunt indiferent

| Andrei226035 a răspuns:

Sunt indiferent