| pisycutza a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele bisexuale?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic. Daca nu se da la mine, e ok, suntem prieteni, vorbim, chestiibig grin

April
| April a răspuns:

Nu exista asemenea persoane; e fals termenul pentru ca ceea ce fac doi barbati sau doua femei impreuna nu se poate numi "sex". De fiecare data numai unul isi foloseste organul reproducator in cazul barbatilor iar in cel al femeilor, vorba lui nea Vasile caruia i se spune ca nevasta ii e lesbiana:"Daca nimica nu intra, nu-mi pasa!"; prin urmare ar trebui inventat un alt cunvant sau folosit unul deja existent dar care ar putea deranja:persoane perverse.Sorry!

| Silvia a răspuns:

Oameni deştepţi...hee hee

| Libelle a răspuns:

Fiecare e liber sa faca CE VREA.sa aiba ce preferinte sexuale vrea, asa ca imi e indiferent, sincer.

| DeadAngel a răspuns:

Buna inttrebare...nu stiu cred ca e alegerea lor si ke viata fiecaruia si face ce vrera ca ea, chiar si ei