| VacutzaRoscata a întrebat:

Ce parere aveti despre bisexuale?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Fete cu mintea deschisawinking

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fac o greseala, nu stiu de ce nu se multumesc ca omul normal sa aiba parte de un barbat daca e femeie sau barbatul de femeie. E viata lor, problema lor ce fac.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Din câte am aflat, bisexualitatea, la fel ca şi homosexualitatea şi celelalte înclinaţii anormale, provine de la o deviaţie hormonală, în sensul că organismul respectivului individ îi induce atracţia faţă de o persoană de acelaşi sex.
În acest sens, nu consider că ar trebui să fie judecaţi. Este adevărat că aceşti oameni se abat de la normalitate, însă eu personal sunt neutră în ceea ce îi priveşte.

NOname
| NOname a răspuns:

Că au o sexualitate debordantă.

| Jony123 a răspuns:

Cas niste omanei cu minte de copil si habar nau pe ce lume se afla.

| VacutzaRoscata explică (pentru Jony123):

La ce gramatica ai, tu nu stii pe ce lume te afli

| lplostonyou a răspuns:

Uite eu sunt baiat dar nu am absolut nimic impotriva fetelor care sunt bisexuale,eu zic ca fericirea conteaza,degeaba esti sa zicem tu heterosexual daca tu esti nefericit si nu poti sa-ti gasesti fericirea,deci daca esti bisexual si asta iti face placere si esti si fericita cu starea asta,inseamna ca ti-ai gasit linistea sufleteasca,eu cred ca poti sa fi si lezbiana daca tu te simti fericita, deci eu consider ca poti fi de orice orientare sexuala atat timp cat esti fericit, deci fericirea e mai presus de toate.Parerea mea.

| Pustoaicka50 a răspuns:

Mi-e mi se pare putin exagerat da la cat de logica e lumea-n ziua de azi... laughing.Dar totusi sunt oameni nu trebuie invinuiti ca sunt atrasi si de persoane de acelasi sex asa ca nu mai catalogati ca nu-si are rostu.PWP sper ca ti-am fost de ajutor

| irina_5692 a răspuns:

Buna. Nu este un lucru chiar foarte normal dar tot oameni sunt si trebuie aceptati asta este asa sau nascut nu avem noi ce sa le facem ca ei /ele sa se schimbe. Eu una nu am nimic impotriva lor. Trebuie aceptati. Dar in ziua de azi ceea ce se diferentiaza de **normal** este considerat imoral, prostesc etc.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Fete cu mintea deschisa, si normale. Sunt 2 tipuri de fete care saruta o fata : unele, treze pentru ca o plac, si altele cu ajutor de la alcool. Toate fetele/femeile sunt bi, trebuie doar incurajatewinking

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Mi se pare ceva prostesc, adica Dumnezeu a creeat femeile si barbatii ca sa fie impreuna intre ei.Dar e treaba lor ce fac...

Sper ca te-am ajutat happy

| klaws007 a răspuns:

La fel ca si despre bisexuali, adica foarte buna. Nu ma intereseaza orientarea sexuala, ma intereseaza caracterul omului.
eu am un grup de prieteni foarte variat., si de multe ori ceea ce nu pot vorbi cu un str8, vorbesc cu un gay sau cu o lesbiana, sau cu un/o heterosexual/a.

| klaws007 a răspuns:

Aceeasi ca si despre alte minoritati sexuale, anume aceea ca nu ma intereseaza ce orientari au, atat timp cat nu ma deranjeaza pe mine.

| klaws007 a răspuns:

Am aceeasi parere ca si despre bisexuali, lesbiene, homosexuali, adica sunt oameni ca toti ceilalti.

| Ruxyytza a răspuns:

Nu am nici o parere rea nici o parere buna. De fapt toti ne nastem cu un caracter bisexual dar in timp ne formam caracterul de a ne a atrage un anumit sex.