| monicaaa17 a întrebat:

Ce parere aveti de deepthroat? Credeti ca e o practica întâlnită numai in filmele porno?
Mie mi se pare denigrant pentru o femeie. Ălora din filme le dau lacrimile si e evident ca sunt umilite.
Voi fetelor ati face asa ceva?

15 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Poate unora le place sa fi umilite. happy

| alina2k18 a răspuns:

Foarte urat si degradant mai ales daca nu are 12, 73 cm media romanilor.
Eu nu as face asa ceva CU PRECADERE daca o are de 20 cm, Doamne fereste-ma sad
De aia nici nu imi cumpar rimel waterproofwinking pentru ca NU FAC EU ASA CEVA!
Umilinta curata + ca e pacat sad

| SLS92 a răspuns (pentru alina2k18):

Din comentariul tau reiese ca ai dat de tipi numai cu scula mica imi pare rau pentru tine

| alina2k18 a răspuns (pentru SLS92):

Made in Romania bosswinking
laughing

| SLS92 a răspuns (pentru alina2k18):

Eu sunt o exceptie, dar degeaba ca nu ma ajuta fata sa procreez, e ca un blestem realmente mai bine o aveam de 12 si stiam o chestie sad

| CattanyMihai778 a răspuns (pentru alina2k18):

Eu o am mica si simpatica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lacrimile reprezintă un reflex involuntar.Cum e cel de a vomita, la început.O sa-ți dispară pe parcurs(reflexul de a vomita, lacrimile rămân), pe măsura ce te obisnuiesti cu senzația.
E evident ca sunt umilite pentru ca asta e ideea pe care vrea s-o transmită filmul.Umilinta si poziția submisiva sunt sexy de privit pe un ecran.Si in viața reala sunt, dar depinde de persoana.
Nu mi se pare denigrant.E foarte plăcut, pentru ambii parteneri, dacă scapi de ideile astea tampite cum ca ar fi înjositor pentru o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicidecum o părere bună. E întradevăr o practică degradantă și imorală. Actrițele din filme porno fac un fel de exercițiu inainte să practice în fata camerei așa ceva.

| GirlOnline81 a răspuns:

"Voi fetelor ati face așa ceva?"

Am un prieten care se jura ca " deep throat is a skill that could stop wars".
Eu ma gândesc serios sa încerc big grin.

| SLS92 a răspuns:

Pentru un barbat cred ca e fantastic mai ales daca o are de 16-18 cm, dar oricum in filme porno totul e dus la extrem de la ejaculari pana la marimi happy

| Adry05 a răspuns (pentru SLS92):

De ce ar fi mai bine la mărimea aia?

| SLS92 a răspuns (pentru Adry05):

Nu stiu intreaba-le pe fete lol...12 in niciun caz o sa rada si cu pzd de tine

| Adry05 a răspuns (pentru SLS92):

Păi eu te întreb pe tine că tu faci afirmația, e prima dată când aud așa ceva.

| SLS92 a răspuns (pentru Adry05):

Afirmatie FACTS -fetele vor poola sa fie cat mai mare si groasa, e ok acum?

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
In filmele porno exista foarte mult tendinta de exagerare: incepand de la marirea penisului si a grosimii lui. De aici si restul.
Intr-adevar, exista o practica a deepthroat-ului.
In primul rand, femeia trebuie sa aiba posibilitatea de a alege daca face sau nu sex oral partenerului si daca decide ca da, cat de mult sa mearga in jos, la sexul oral.
Deepthroat fortat se poate chema deja viol. Si sexul oral e tot o forma de sex, la fel ca si cel vaginal. Doar ca la sexul oral nu poti dovedi, in lipsa unei filmari, ca ai fost fortata sa iei penisul mai mult decat doreai in gura.
Sper ca nu te deranjeaza ca am raspuns, chiar daca nu sunt fata.