| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care refuza sa faca sex cu iubitii fiind virgine, si tot ele le dau voie iubitilor lor sa mearga sa isi satisfaca nevoile cu altele(fara a le parasi pe iubitelel oficiale)?
Ati fost intr-o asemenea situatie?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

După părerea mea sunt condamnabile ambele considerente.
Înseamnă pur şi simplu că nu ştiu ce vor.

| catthshshshs a răspuns:

Nu am fost in aceasta situatie.
Pentru faptul ca refuza sa faca sex fiind virgina, le apreciez (este alegerea lor cand fac asta si cu cine), iar pentru celalalt lucru le condamn. Un barbat daca te iubeste sta cu tine indiferent daca i te daruiesti sau nu.Si daca barbatul respectiv accepta sa se duca la altele, inseamna ca nu isi iubesc cu adevarat partenerawinking

identitate
| identitate a răspuns:

O singura data.Doar nu crezi ca spune pe bune si nu ar deranja-o. Spune asta ca sa o lasi in pace si sa "intelegi" ca pentru ea sexul nu e important.De fapt e doar nesigura si are si unele probleme "psihice", in sensul ca a fost parasita de unul din parinti cand era mica, de regula tatal si nu mai suporta sa fie parasita.
In unica mea experienta a fost vorba despre asa ceva.Am intrebat-o daca glumeste si a spus ca nu, ea vrea sa se marite virgina si ca nu o intereseaza daca merg la "curve". I-am spus "Pa".
Ar fi multe detalii dar important e ca dupa trei zile, timp in care am vazut-o 20 de minute in total, a zis ca nu mai vrea sa plece acasa.Era excitata ceva de speriat si a spus ca vrea sa-i promit ca nu o parasesc 2 luni.Asa ca somn de voie.
Daca intalniti cazuri exista 3 variante corecte:
1.Lasati-o in pace pentru ca a suferit destul.;
2.Fiti baieti "rai" ca sa stie la ce sa se astepte.Nu ii e atat de frica ca o s-o parasesti cat de faptul ca o sa se ataseze si o sa-si faca sperante si apoi o parasesti.;
3.Luati-o de nevasta daca va doriti o nevasta trup si suflet pentru voi.Nu sunt de acord cu felul acesta de a vedea o femeie, dar daca vreti asa ceva...alta ca ea nu mai gasiti.

| Rukhsandra a răspuns:

E o prostie. dca te iubeste cu adevarat poate sa te astepte pana esti cu adevarat pregatita
nu are niciun drept sa-si satisfaca poftele cu alta fata
asta inseamna ca nu te iubeste
si daca nu te iubeste atunci PA
poti sa gasesti 10000 de baieti in locul lui laughing

| nicol20 a răspuns:

Nu am fost si nici nu as acepta sa isi mai puna pofta in cui daca ma iubeste ma asteapta pana cand sunt eu pregatita desi la mine nu mai este cazul.

| alexuzha a răspuns:

Nu am fost nici o data si nici nu vreau sa fiu dar sincera sa fiu nu cred ca asta este o relatie

| anonim_7506 a răspuns:

Nu am fost niciodata in situatia asta si mi se pare o mare prostie

| kennyspark a răspuns:

E maxima situatia asta... Si am trecut prin ceva asemanator. Doar ca i am dat liber dupa ce mi a zis ca pot merge la altele dar sa raman cu ea. cand insel din propria initiativa mai merge dar cand e cu consimtamant e penibillaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer? Nu am fost intr-o asa situatie(nici nu ma imaginez vreodata). As crede ca pur si simplu nu sunt constiente de situatie daca fac asta.