| AllePuffu a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care le fac iubitilor sex oral?

24 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Daca ii face asta iubitului ei,cu care e intr-o relatie de o perioada buna de timp, si din placere, am o parere buna!
Ce e intimitate, trebuie sa ramana strict acolo.
Nu cred ca o fata va recunoaste vreodata c-a facut oral.
Dar daca o face cu toti, nu am o parere prea buna!
Te pup!

| wolder a răspuns:

Sexul oral este un lucru normal intr-un cuplu normal. Daca sunt intr-o relatie serioasa si stabila, daca se iubesc si se respecta reciproc totul e normal. Daca o fac din placere, sa ofere placere si sa primeasca, adica reciprocitate, atunci e ok.
Am o parere buna despre ele daca respecta tot ce-am zis mai sus, daca sunt bit*h si practica asta cu parteneri multipli la diferente mici de timp, problema lor...
dar de ce nu ai intrebat ``Ce parere aveti despre baietii care le fac iubitelor sex oral?`` Era cam acelasi raspuns. Nu inteleg de ce mereu sunt urat privite fetele care fac asta, dar hei, si barbati ne fac asta in egala masura tongue

| AllePuffu explică (pentru wolder):

La asta ma gandeam si eu:*

| grab a răspuns:

Depinde.
Daca o face ca sa nu il piarda, sau ca tribut pentru a nu o dezvirgina => e o proasta!
Daca o face ca plenitudine a implinirii dragostei fizice si spirituale intre doi parteneri care nu cunosc linitele => e o zeita!

Asta despre "fetele care". Cand o sa vrei parerea si despre tine "care (o va) face?" ai grija sa nu intri in prima categorie! happy

Succes si Durex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sexul oral,dar si analul este cea mai mare SCARBOSENIE POSIBILA!
Gandeste-te ca pe-acolo elimina urina, sperma, ce poate fii maiscarbos de atat?
Este trist, multi nu mai stiu sa faca dragoste, fac doar jeguri din astea!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| NickName01 a răspuns:

În general un băiat când îi cere unei fete, sex oral, înseamnă în mod sigur că "nevoile" sale fiziologice sunt cu mult peste pretuirea fetei sau respectul ce i-l poartă! La fel este şi atunci când îi condiţionează păstrarea temporară a relaţiei de acceptarea sexului cu el, înainte de a avea o legătura de căsătorie.

Dar supunerea la perversiunea sexului oral nu arată din partea lui decât convingerea ca au in fata lor un obiect de unică folosinta, de care se pot dispensa/abandona ulterior cu scarba, aşa cum se intampla cu mai toate obiectele de unica folosinta. Căci doar nu vă imaginati că un baiat o sa iubeasca si o să respecte, eventual chiar o viata intreaga, pe aceea care a luat chip de „prezervativ" uman!

Cel care „solicită" sex oral, o tratează pe acea femeie ca pe o cârpă, de care, în cazul oricăror nevoi fiziologice ar avea, se poate şterge oriunde şi oricum!?!

| greyhound a răspuns (pentru NickName01):

Ar fi mai ok ca atunci cand raspunzi la astfel de intrebari sa formulezi raspunsul in asa fel incat de fiecare data sa para altfel chiar daca mesajul e acelasi. Raspunsul asta e complet identic cu precedentele 2 din cadrul unor topicuri asemanatoare. Astfel dai impresia ca ai vorbi din carti si nu pari prea convingator.
Cat despre continut iti zic asa, faptul ca-i ceri unei femei sex oral nu te face o bruta fara suflet iar daca accepta nu inseamna ca-i o zdreanta. Nu-i stirbeste din aura, nu-i distruge piedestalul ala pe care tu evident ai ridicat-o. Asta-i realitatea.
Perceptia ta asupra subiectului chiar daca e diferita de a majoritatii, eu o accept, e un lucru pe care nu-l pot schimba (astfel ca nici nu incerc) si e si firesc sa existe opinii contradictorii intr-o discutie. Totusi, daca ai fi de acord cu mine pe tema asta si n-ai mai fi atat de agresiv in exprimare si postarile tale ar aduce mai mult a parere si mai putin a atac, ar fi super.

| AllePuffu explică (pentru greyhound):

Ai dreptate si eu am vazut acelasi raspuns la mai multe intrebarilaughing

| NickName01 a răspuns (pentru greyhound):

Referindu-mă la diversificarea răspunsurilor, n-ar strica sa-mi fac mai mult timp si pentru asta laughing
E bun sfatul în acest sens, mersi!
Referitor la "oral", mi-am exprimat deja opinia...

| NickName01 a răspuns:

Este un lucru împotriva firii, prin care omul parcă vrea într-adins să destabilizeze natura lucrurilor, să răstoarne valorile, să caute o altă grilă de priorităţi, alta pe care Creatorul a aşezat-o în cadrul relaţiilor interumane dintre bărbat şi femeie, a celor din cadrul familiei.

Ca fată, nu poţi face experimente cu viaţa ta sau cu viaţa celui din faţa ta, decât dacă îţi doreşti cu tot dinadinsul eşecul total!
Nimeni nu cred că doreşte aruncarea în aer a familiei sale prezente sau viitoare!

| suntZeu a răspuns:

Ca nu au inhibiti si ca doresc sau ofera opusul a ce primesc...tu ce parere ai tongue despre ele?

| AllePuffu explică:

Ea trebuie sa stea in genunchirolling on the floor

| CristyBv a răspuns:

Este foarte normal. Este un mod foarte bun prin a satisface iubitul. La sex normal pot aparea diferite "obstacole" si poate cantitatea de satisfacere nu este aceeasi, poate este mai mica, si atunci intervine sexul oral. Succes!

| HELLBOY32 a răspuns:

întrebarea e: tu ai face aşa ceva?

| AllePuffu explică (pentru HELLBOY32):

Din moment ce intreb, tu ce crezi? thinking

| HELLBOY32 a răspuns (pentru AllePuffu):

Ok, poţi să mi-o faci şi mie (glumesc) laughing)

| HELLBOY32 a răspuns (pentru AllePuffu):

Ok, poţi să mi-o faci şi mie (glumesc) laughing

| Iluzionistul69 a răspuns:

Mi se pare ceva normal daca cei 2 parteneri se iubesc cu adevarat si vor sa experimentezeze orice fantezie amandoi.

| BulletFMV a răspuns:

Ce parere avem noi? Dar tu ce parere ai? E simplu, daca il iubesti si ti-o cere, fa-o! Dar gandeste-te ce raspuns ti-ar da el daca l-ai pune sa iti faca sex oral. Si mai ales la igiena...

| Bike_Banesto_1985 a răspuns:

Este fain si foarte placut si am o parere foarte buna daca e o relatie de cuplu! chiar imi doresc asta!