| Ioana0002 a întrebat:

De valentine's day si fetele trebuie neapărat să facă cadouri iubitilor? I/am facut cadou si acum 2 sapt dar era o aniversare..Si daca da ce mai exact, voi ce parere aveti sa fac cadou sau nu?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

E un gest foarte dragut sa oferi un cadou. Fa-o!

| Aasdfghj a răspuns:

Ti-am lasat un mesaj privat.

| Adry05 a răspuns:

Ia-i si tu niste ciocolata, ceva in vreo cutie in forma de inima, eu asta as face.
laughing)

| munteanuionvictor a răspuns:

Da, poți să-i faci un cadou simbolic. Atenția contează.

| TheWisest a răspuns:

Daca nu vrei sa cheltuiesti bani, cel mai frumos cadou pe care il poate primi un barbat/baiat de valentine's day este sex ( de orice fel)

| vreucarteaIT2013 a răspuns:

Poti sa descarci fornite si sa mergi in lonly towers.