| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care se saruta intre ele?

Răspuns Câştigător
| raisa1993maria a răspuns:

Mie mi se pare scarbos ca doua fete sa se sarute intre ele! asta e parerea mea.

26 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca o fac doar de dragul de a o face sau ca sa iasa in evidenta, o prostie si e chiar penibil sa apelezi la gesturi din astea ca sa iesi in evidenta. Oricum, nu mai e nimic neobisnuit in ziua de azi sa vezi doua autointitulate'best friends' bot in bot.

| RXN a răspuns:

@alone.Nimeni nu a zis ca ar fi mare chestie, dar nu inteleg de ce te-ai saruta de florile marului cu o tipa? Si eu m-am sarutat cu cateva fete.Motivul? Ma atrageau, intr-un fel sau altul.Nu as putea spune ca sunt bisexuala, dar sunt cu siguranta fascinata de idealul feminin.Si nu am facut-o in vazul lumii. Dar ca sa-mi justific raspunsul anterior, ma refeream la faptul ca nu as saruta niciodata pe nimeni fata sau baiat ca sa atrag atentia, la jocuri sau mai stiu eu in ce imprejurari sau daca nu ma atrage. Pur si simplu mi se pare stupid.

| Razvan a răspuns:

Am vazut doua fete pana in 16 ani care se sarutau.Imi venea sa vomit.Aici nu e vorba de o relatie, e chestia ca e la moda sa fi biraised eyebrows
Pustoaice dornice de atentieoh go on

| cossmy a răspuns:

Tampite:-J

| cossmy a răspuns:

Ma rog...ca fete mai merge, e cu totu altfel. Bn macar ca n'ai zis d baieti. Mi se pare cel mai oribuil, sinistru, scarbos si si...nu mai stiu, in toate felurile lucru posibil. baahh, bleach!straight face Fetele par sa se simta ok cand fac astathinking Au si ele ceva din gandirea si impresiile baietilor deci!laughing

| alone a răspuns:

Am incercat odata la un joc si nu nu mai! cei asea mare chestie? e doar un saruthappy

| pwp a răspuns:

Lesby laughing

| DevilLife a răspuns:

E o experienta comicalaughingsi cred ca pentru baieti e un mod de usurare daca au o prietena care se saruta cu prietena ei...macar nu se saruta cu vreunulaughing

| Ana a răspuns:

Scarbos :-&

| denysame a răspuns:

Depinde... Poate doar vor sa incerce senzatii tari "prin asta" ori nu le plac baietii si vor cu fetele pentru ca le inteleg mai mult decat baietii

| BoBBy a răspuns:

Mie unu imi place cand se saruta 2 fete tongue

| DorelSudoru a răspuns:

Lesbi xD

| alexgogo a răspuns:

Super!

| traficanta a răspuns:

Ce? ce are?laughing mare chestie. e ca si cum s'ar saruta cu un baiat. desi nu e frumosslaughing) dumnezeu i`a lasat pe oameni femeia sa ramana cu barbatu nu femeie cu femeielaughing)

| Mar a răspuns:

Iti spun sincer am facut asta si chiar french kiss.nu ma lua drept o ca sau o bolnava psihica sau mai stiu eu ce. a fost o joaca de copii oh go on.nimic interesant e ca si un baiat si o fata numai ca sunt 2 fete.si nu e o senzatie extraordinara.repet totul a fost facut din distractie la o provocare straight face

| angelinthenight a răspuns:

Pai chiar nu stiu ce sa spun. De-a dreptul super dar n-as face asta chiar cu o fata. Un baiat este ce este dar asa nu cred. Nici nu stiu ce mai este lumea in ziua de azi.

| DenisIonut01 a răspuns:

Este o problema psihica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mare prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ele curioase:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi, in ziua de azi, indraznesc sa spun ca e normal, e si umilitor pentru rasa feminina! Pai da? Ce rol mai au baietii in toata treaba asta? E doar fatada. Nu vad ce se poate simti cand te saruti cu o fata, tu presupunand ca esti tot fata; poate scarba si dorinta de a capta atentia celorlalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu... fetele alea sunt nebuuune mai bine zis L. E. S. B. Y. intr-un fel... ma rog nu sunt e acord ca asta dar, lumea a luat-o razna peste tot chiar si copii de gradinita au inceput sa injure.adk sora mea de 6 ani ma intreaba ce e aia pl laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete care se saruta intre ele? Mai zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca sunt cam nebune casa faca asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e o prostie. poate nu le plac barbati

| crystynutza_3309 a răspuns:

Hmmm...pai nah daca ele se simt bine nu ai ce facebig grine putin jenant dar trebuie sa acceptam realitatea asa cum este ea...winking

| hazard_9221 a răspuns:

Am facut-o.

si nu sunt lesbi (a fi lesbi inseamna a face sex cu fete).
imi plac baietii, am un prieten, nu ma gandesc sexual la nicio fata...

am facut-o si nu e mare chestie! am excitat un tip chiarlaughing