| Andreea_7381 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre fetele care se saruta intre ele? Ati incercat pana acum?

Răspuns Câştigător
| Balmung a răspuns:

Apropo ca tot am deschis subiectul lesbi, gay. orientarea sexuala nu se poate controla. Nu te decizi tu daca esti heterosexual, gay sau lesbina. Cat despre sarutul intre doua fete de obicei este privit ca un,, experiment picant". Este pura curiozitate sau poate si o descatusare a sentimentelor. Oricum nu ne putem foarte clar stabili identitatea sexuala pana la maturitate. Putem fi atrasi de ambele sexe. Eu stiu, sarutul ala ori e o joaca ori ceva serios., depinde de fiecare persoana in parte.

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mie mi se pare sexy...e si mai bine daca sunt bisexuale

| cupcake02 a răspuns:

Parerea mea e ca sarutul e ceva mult prea intim si ca e absolut gretos cand nu sunt sentimente implicate. Bineinteles, am incercat multe lucruri din curiozitate, insa raman la parerea mea, ca un sarut ar trebui sa aiba o incarcatura puternica (nu neaparat sentimentala, poate fi si sexuala etc)

| Garffield a răspuns:

Buna!

Fiecare cu "placerea" lui.
Dar:
Femeile se pot reproduce cu alte femei?
Daca s-ar fi intamplat atunci de ce s-a mai chinuit Dumnezeu sa faca si barbatul? Pe post de jucarie?

Asta e parerea mea. big grin

| Zuzu6235 a răspuns (pentru Garffield):

Uiti o kestie fff importanta : barbatul a fost primul, apoi Dumnezeu a facut femeia, nu invers. deci cine e jucaria aici? si mie ca baiat mi se pare interesant(chiar excitant) sa vad 2 fete sarutandu-se intre ele.

| sillvana a răspuns:

Si eu fac asta cu prietenele mele, bine nu ne sarutam, sarutam doar un pupic pe buze.asta nu inseamna cu sunt lesbi,

| Andreea_7381 explică:

Ti-ai facut cont doar ca sa postezi intrebarea aia?"danny05"

| DanNy05 a răspuns (pentru Andreea_7381):

Daaa...special pentru tine

| CrazyForYou a răspuns:

Lol trebuie sa fi chiar sarit dupa fix sau sarita. nu e bine sa faci asa sa ajungi lesbi?:S
mai bine te saruti cu un baiat si gata eu is voluntarlaughing

| DanNy05 a răspuns:

Flori draga nu vrei sa incerci si tuh?