| RAY a întrebat:

Ce parere aveti de ghiduri de astea de seductie?

http://www.scribd.com/doc/76118156/Ghid-de-seductie

6 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Este interesat si atinge anumite puncte pe care multi nu le stiu sau le uita. Nu este rau si este placut ca lectura.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Ia si studiaza. Cand ai sa dai ochii cu ea, vei uita tot.

| sayWhaaat a răspuns:

Sunt de foarte mare ajutor atat timp cat sunt combinate cu practica.

| NoNameexd a răspuns:

Mi se par stupide. Dacă o persoană te place, te place așa cum ești tu.Nu trebuie să te schimbi pentru nimeni, sau să urmezi anumite instrucțiuni pentru cineva.

| loverboy111 a răspuns:

Omule daca nu era net ce faceai? Lasale ddrraaccuu de ghiduri ca sunt doar experiente traite de altii. Incearca singur si o sa vezi ca inveti mai usor asa decat ca pe poezie. Du-te la fata care iti place si impresioneaza apoi invit-o in oras. Acolo cand va uitati unul in ochii altuia sarutativa. Atat e nevoie sa stii. Pasii primcipali adica 1% ca fetele sunt ciidate la capitolul gandire si dragoste dar ele ne pot citi ca pe niste carti deschise uneori. Nu ca ar fi prea greu. La ele nu aunt semne la noi da. Isi da seama imediat.

| EmmaShefferd a răspuns:

Ghiduri? cine le va urma?