| TheBrainiac a întrebat:

Ia hai sa vedem acum! Ce parere aveti despre seductie? Cat este de importanta ea in drumul spre relatie? Dar in relatie?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Femeia nu este niciodata cucerita total. Asadar, permanent trebuie cucerita.

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

Ar trebui sa tii un seminar in care sa-i inveti asta si pe cei care nu o stiu deja happy Ca sunt o gramada laughing

| neutrino a răspuns (pentru Vix999):

Si totusi, am fost si eu ca ei... si inca mai sunt in multe domedii.

| Demonull a răspuns:

Ehee,ce ar mai fi femeile fara seductie? sau seductia fara femei? Ar fi totul simplu si banal.

| simosimilove a răspuns:

Nu..seductia practic si in acelasi timp tehnic e o porcarie..ca sa iti faci o relatie si sa iti mearga bine in ea nu iti trebuie seductie sau sarm, ci iti trebuie atractia necesara psihic cat si fizic(putin), iti mai trebuiesc vorbele dulci(nu linguseli)vorbe frumoase in primul si primul rand trebuie sa fii dreagut fata de ea/el si o sa mearga:X:* sper ca ti.am fost de ajutor

| nanutza2001 a răspuns:

Foarte importanta