| Maria_8927 a întrebat:

Ce parere aveti de Melodia Celine Dion-A new day has come? Cel mai argumentat raspuns primeste funda. Dar de melodia Celine Dion-That's the way it is? Funda si sorry de categorie

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Draga mea,contează foarte mult unde pui întrebarea.
Nu cred că ți-ar pica bine. dacă ai căuta în categoria Muzică,o melodie pe care o adori,și ai da peste o poveste,despre „Cum a fost azi,la școală!"

Cu toate cele,silit un pic să-ți mai dau răspunsul.
„A New Day Has Come" este o melodie plină, cu sentimente.
Versurile acestea, cred că sunt suficiente pentru oricine.pentru ai plăcea melodia:

„I can't believe I've been touch by an angel with love...
Let the rain come down and wash away my tears,
Let it feel my soul and drown my fears,
Let it shatter the walls for a new sun.
A new day has come
A new day has...come..."

Nu! doar că e plină de sentimente,dar pe mine mă și exprimă!
Pentru artista Céline Dion am numai cuvinte de bine,are o voce superbă,compune versuri foarte bine exprimate sentimental, și este o persoană bună la suflet.

Melodia „That's the way it is?" a căpătat un ritm mai vesel, la fel de frumoasă și de captivantă.