| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de parfumurile cu feromoni?

Mai exact de Acesta:

http://m.4love.ro/product/parfum-cu-feromoni-nexus.html

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Citeste raspunsul detaliat dat mai inainte la aceasta intrebare de-a ta. Feromonii chiar si cei sintetici reproduc perfect/identic pe cei produsi in mod natural. Este posibil ca efectul lor sa fie real si-n cazul oamenilor, in consecinta poti incerca. Bafta.

17 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Stai calm ca nu au efect, si-au luat niste prieteni si miroseau in ultimul hal, n-a avut efect!

| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Depinde ce si-au luat ei.

Întreabăi cum se numeau acele parfumuri.

Depinde de la parfum la parfum.

Astea ieftine nu prea au efect

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite acum ii intreb, din cate tin minte n-a fost chiar ieftin.

Faci cum vrei, eu doar incerc sa te ajut sa nu irosesti o asa suma, dar deocamdata nu-s banii tai, te doare undeva pe tine.

Ce efect crezi tu ca poate avea?

Crezi ca scump inseamna si bun? Poate sa insemne si teapa laughing)) Cauta pe youtube, sigur s-a filmat cineva cum si-a cumparat el si dupa a incercat, dar n-a avut succes.

| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Cum adică nu sunt banii mei laughing

Sunt munciți de mine.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pfffaa, cu atat mai rau daca ai ajungi sa-ti castigi banii si sa crezi in asemenea tampenii.

| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu sunt tâmpenii.

Este dovedit științific.

http://www.parfum-cu-feromoni.ro

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru anonim_4396):

=)))) esti genu de om care cumpara toate tampeniile de la teleshopping si chiar crede ca-s bune

uite, ca ti-e greu sa cauti https://www.youtube.com/watch?v=aSZajwsq1mM

si ti l-am dat pe asta ca stiu ca l-am vazut acum ceva timp, dar sunt multe...

| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Mai omule nu a fost dat la telescoping.

Am dat eu de site pe net și am aruncat un ochi pe acolo.

Din prezentări e bun.

Ce mi-ai dat tu nu e disponibil.

Apropo...

https://www.google.ro/......https?/url

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea faci diferenta intre site-uri pe bune si de-astea facute fix ca sa te prosteasca sa iti ia banii. observ. Cum ziceam, ia mai bine si pune mina pe niste carti ca lumea de psihologie feminina/agatat.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru anonim_4396):

oh go on n-ai inteles nimic, tie pot sa-ti vand pietre invelite in staniol si sa-ti spun ca-s bucati de argint

| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Hai jet...

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)) vrei sa-ti spun eu cine foloseste "jet"?

| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu e nevoie.

Ție ciuda ca îmi iau eu apa chioara de pe net.

L-am comandat.

O sa iti spun dacă funcționează.

| darrio2007 a răspuns:

Bullshit!

| DeathIncarnate a răspuns:

Vrei sa sara gagicile pe tine cumetre?

| anonim_4396 explică (pentru DeathIncarnate):

DA DA DA! Vreau laughing

| Patiserie_Patiserie_1958 a răspuns:

Salut.ma numesc angelica si pot spune ca la mine au avut efect. am cumparat un deodorant de pe olx, parfum atractie este de culoare neagra si scrie pe el: hot love, attraction, etc si pot spune ca am vazut cum oamenii intorc capul dupa mine, ma intreaba cu ce parfum ma dau si de unde l-am cumparat. https://www.olx.ro/oferta/parfum-atractie-ID8vG2n.html#28197da6e6