| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care spun ca au gusturile care se nimeresc in momentul actual? Adica de genul, mie nici nu imi plac baietii inalti, doar pentru ca ea umbla cu unul scund sau mie imi plac baietii mai mici de varsta decat mine si tot asa.

Răspuns Apreciat de Editori
| strawberry03 a răspuns:

Cred ca toti facem asta la un moment dat pentru a gasi "scuze" unei persoane care nu se incadreaza 100% in standardele noastre sa zicem. Daca in general tu preferi tipii slabi, faptul ca e mai plinut o sa ti se pare cumva dragut dintr-o data. E normal cand iti place de cineva sa generalizezi intreaga imagine si sa o faci placuta in ochii tai.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fenomen de turma, da este demonstrat stiintific ca urmam turma majoritatea, dar, genetic tu esti programata sa iti placa aia inalti

| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare are dreptul sa declare ce vrea.
Pentru atata lucru nu te poti caca in gustul omului happy
Vezi-ti de preferinta personala si invata sa-ti vezi doar de viata ta, fara sa-ti pese, sau sa te implici in preferintele altora, ca oricum nu-i normal.

| sofisis a răspuns:

Lipsa de asumare, fara personalitate si imaturitate

| Andreeush a răspuns:

Lipsă de imaturitate.