| Marius444 a întrebat:

Ce parere aveti despre ochi mici? va plac? ce va spun ei?

4 răspunsuri:
| Dia007 a răspuns:

Indiferent de marimea ochilor, sufletul din spatele lor spun totul. Daca exista un suflet maret in spatele acelor ochi, marimea nu va mai conta.
Ochi mici sau mari, mijlocii sau normali, atata timp cat sunt insotiti de un suflet minunat, acestia vor fi ochi frumosi
Dia

| nicol20 a răspuns:

Poate sa arete foarte bine dar depinde cum este fata intelegi depinde de trasaturile fiecaruia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii nu spun nimic, privirea insa, poate dezvalui multe secrete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal nu imi plac, nu mi se par estetici.