| tweety_8071 a întrebat:

Hey:*. Poate o sa radeti de mine dar vreau sa va spun ceva foarte ciudat.Nu suport baietii mai mari decat mine. Mie imi plac baietii mai mici decat mine.Baiatul pe care il iubesc e cu mult mai mic decat mine:X.si am avut prieteni doar de varsta mea sau mai mici. oare am o problema?sad

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu e nimic in neregula. Tie iti place sa iesi cu baieti de aceeasi varsta sau mai mici pentru a detine controlul in relatie. Iti este frica de baietii mai mari pentru ca te gandesti ca te vor face sa suferi. Tu te gandesti ca baietii mai mici sunt mai dragastuosi cu fetele. Atata timp cat gasesti baieti care merita nu conteaza varsta. Si eu de exemplu ma inteleg foarte bine cu fetele mai mici desi nu pot spune ca nu ma inteleg cu cele mai mari. Am multe prietene mai mari de varsta cu ani buni inainte.

| Silvia a răspuns:

Probabil iti place ca conducismug sa fi superioarabig grin.

| fluturas a răspuns:

Nu radem de tinee stai linistita love struck
nu ai nici o problemawinking nu cred ca are o importanta varsta kiss si ce daca iti plac baietii mai mici thinking nu e nici o problemawinking
sa-ti zic un secret smug? ...si eu ma inteleg foarte bine cu copii mai mici decat mine love struck happy doar eu suport baietii mai mari laughing totusi unii sunt cam nesimtiti big grin si mai scumpi sunt cei mai mici love struck, stai linistita ca nu ai nici o problemawinking

| Aly07 a răspuns:

E mai bine asa decat sa fii ca si Monica Columbeanu (Scuza'mi cacofonia pe asta nu am cum sa o evit laughing )

| Aliyaa a răspuns:

Nu.Fiecare cu preferintele lui.Gusturile nu se discuta!winkingnu are importanta varsta si cat de bine te intelegii cu persoana respectiva!

| masly a răspuns:

Pai depinde cat de mic ee laughing zic eu dac e ca vreo 3, 4 ani.nu stiu ce sa zic da nu cred ca vrei sa il cresti utonguemai ales ca baieti se maturizeaza mai greu. si eu am preten ca un an mai mik ca mine, da e ok vazi ce faci pup

| Alessyaaa a răspuns:

Nu, dragostea nu are varsta. Mie imi plac baietii doar de varsta mea de exemplu, urasc baietii mai mari, m-i se par nesuferiti, plini de sine...enervanti...asa ca nu-ti fa griji, iti poti face orice fel de iubiti, doar sa te iubeasca si ei.happy

| Alessyaaa a răspuns:

Nu,dragostea nu are varsta.Mie imi plac baietii doar de varsta mea de exemplu,urasc baietii mai mari,m-i se par nesuferiti,plini de sine...enervanti...asa ca nu-ti fa griji,iti poti face orice fel de iubiti,doar sa te iubeasca si ei.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este o problemawinking ce doar noi sa ne uitam dupa baieti mai mari si sa fim cu ei oh go on ...baieti dc sa nu se uite dupa fete mai mari si sa fie cu eiwinking. Deci eu nu suport sa fiu cu cineva de varsta mea trebuie sa fie cu 4-5 ani mai mare da uite ca m-am atasat de unu care este a 2 a laughing) (varu iubitului lu bff mea ) si eu's a 7 a laughing) ce tru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup draga mea. daca te simti bine. e prefect.eu am avut ghinionul ca am avut numai prieteni mai mari decat mine.nu si unul de varsta mea.Pai cei din clasa erau urati`, si restul`. mda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gusturile nu se discută, dacă ţi-e îţi plac băieţii mai mici, nimeni nu te critică, gusturile NU se discută, continuă să faci ceea ce vrei şi ceea ce tu consideri că este bine. Mult succes, şi zi de zi să ai o zi bună happykiss