| stefan5982 a întrebat:

Ce parere aveti de pilulele sau cremele de marire a penisului? Este cineva cine a folosit, ce sfaturi imi dati, au vreun efect?

Răspuns Câştigător
| ZeuulSuprem a răspuns:

O prostie, doar marketing, singura posibilitate reala ar fi operatia in rest cremele, pilulele, dispozitivele asa zise fermecate (cum sunt ele descrise in publicitate) sunt pur si simplu teapa.

1 răspuns:
| Xeromorf a răspuns:

Ai grija cu astea, pilulele sunt bune la inceput si au efect, dar dupa pot sa creeze dependenta, si daca nu mai iei, e nasol... cat despre creme, nu prea au nici un efect...
penisul nu este un muschi, asa ca nu poate fi "antrenat" ci numai stimulat temporar; astfel ca cea mai buna metoda de marire ar fi sa il exiti la un anumit nivel, si sa mentii acel nivel mult timp
asta inseamna sa iti gasesti o prietena si sa faci sex cu ea des, si penisul se va modela dupa vaginul ei...