| blackangels a întrebat:

ce parere aveti despre pastilele de marire a penisului, au efect sau nu, si sunt daunatoare sau nu? mrs anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folositi pastile de marirea penisului. Am folosit eu EnlargRX sunt niste porcarii. Am avut probleme de sanatate. Sunt vasodilatatoare si puteti avea probleme serioase. Nu incercati cu pastile! Banii inapoi nu ii vedeti si toate firmele au aceleasi produse din plante. Nu sunt testate suficient nu sunt aprobate de nimeni. Puteti avea mari probleme de sanatate daca luati aiurea pastile. Nu va riscati ca prostii.

| Aditu94 a răspuns (pentru anonim_4396):

De Branca Ursului, ce parere ai?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Giulia_7179 a răspuns:

Dc nu esti multumit de tine? Stai frate in banca ta. Nu marimea conteaza ci cum te misti BBye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt indicate pot ajunge la impotentasad

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute