| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de sex in locuri neobisnuite?

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Daca se intampla foarte rar...nu-i problema! Daca e prea des.e o problema!

| inger02 a răspuns:

Este ok. nu e ceva grav. poate fi foarte palpitant si cool.

| kiss a răspuns:

E super tare tongue sexul e foarte important intr-o relatie, dupa parerea mea si va mentine sau chiar reaprinde pasiunea dintre cei doi. trebuie sa fii oarecum nonconformist dar crede-ma senzatia e unica.

Răspuns utilizator avertizat
| xXx_6966 a răspuns:

Psi depinde de loc... Daca imi place locul imi pace si aventura.
Dar cel mai neobisnuit loc care imi place cel mai mult este cimitirul.

| RoXxy a răspuns:

Asa mai poti alunga monotonia din cuplu.E misto sa o faci sub dus,pe masa,lipita de perete,pe masina de spalat,in bucatarie,in masina, undeva intr-o padure, undeva in aer liber(dar nu tufisuri si chestii nasoale)...dar acum este cam rece pentru sexul in aer liber so...big grin Sexul in locuri mai putin obisnuite aduce dar plusuri relatiei si asa nu va veti plictisi.Dar aveti grija sa nu fiti prinsilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super frumos, sunt de acord eu am facut-o cu prietena mea o data in parc si era zi undeva pe malul lacului, apoi am facut-o intr-o scara de bloc pe scarile care cobori catre subsol si cam atat ma rog nu se pune cand te duci la fetele de pe varianta si dai ***din picioare...in boschetirolling on the floor