| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre ceea ca sa faci dragoste in locuri neobisnuite? E normal asta? Sau doar fetele usuratice fac asa? Ajutati-ma va rog ca am nevoie!

Răspuns Câştigător
| psycho771 a răspuns:

Pai eu sunt de parere ca este excitant. De ce sa nu incerci? Nu esti usuratica daca tot schimbi locatia, ci daca tot scmbi partenerul! laughing
Este normal sa ai fantezii, chiar si pentru o fata. Bucura-te daca poti sa ti le pui in practicawinking

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sexul nu are limite si nici rusine.

| bunica18 a răspuns:

Doar fetele care ignora ce inseamna sa "faci dragoste", cele care nu au linga ele un barbat care sa nu le transforme in "usuratice".
Nu e o practica "normala" e lipsita de bun simntz, e un fel de pornografie mascata (perversitate)
pricepe cine poate