| rebeca a întrebat:

Care sunt cele mai neobisnuite locuri in care ati facut sex?

Răspuns Câştigător
| joker_3066 a răspuns:

In portbagaj :-)

30 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Curiosi mai sunteti...

| carminaburana43 a răspuns:

Noaptea pe coridorul unei institutii publice pe trepte.

pupimik
| pupimik a răspuns:

In parc laughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

@MarYoBenucci...care noi? tu cu prietena ta...nu? ce pot sa iti urez mai mult decat spor?! laughing

| Encore a răspuns:

Ma deocamdata doar in pat si masina, dar am la planuri, lift, padure, cimitir si multe alte locuri rolling on the floor

| lostcontrol12 a răspuns:

In avion si la mare:X

| M.J. a răspuns:

In pat

| hashe86 a răspuns:

In padure, pe malul raului.

| Lary23 a răspuns:

Cinema, plaja, lift! Vb serioswinking

| asya a răspuns:

In piscina...si nu eram singuritongue

| Misterious a răspuns:

In mare si intr-o poienita laughing ..day dreaming

| MarYoBenucci a răspuns:

Pupimik o facem si noi pe iarba smugbatting eyelashes in parca

| andrelina a răspuns:

In Dunare.

| AllenTJ a răspuns:

In Japonia

| andreig a răspuns:

Intr-un copac dintr-o padure la tara cu o fata (doar sex oral prima data) ca sa nu ne vada taica-su care era cu vacile laughing) si dupa am continuat intr-o prelata sau cum se numeste...

| adiuca a răspuns:

In lift

| Abcfunny a răspuns:

Se pun si cele din visrolling on the floor?

in baia scolirolling on the floor

| noname_1116 a răspuns:

Am citit intr-o revista un baiat care a facut sex in garaj

| just4fun_8801 a răspuns:

In lift (era blocat), intr-o padure, in mare si intr-un foisor :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dusul supermarket-ului in care lucramhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am facut cu fereastra deschisa. da sa stii ca tot cu o fata e mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ce imaginatie avetilaughing))))rolling on the floor))rolling on the floor))rolling on the floor))
aveti peste 16 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LA Piata dupa taraba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In casa parohiala.laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut-o cu iubitul meu in garajul unui prieten, era noaptea de Craciun...venise mosu'happy

| giuliahouse a răspuns:

In ghena de gunoi...tongue

| PaRaZiTu a răspuns:

In sala de clasa la scoala dupa ore.laughing

| Rux a răspuns:

Oho, nu am facut niciodata sex intr-un pat, asta e clar. laughing
Pai in banca in parc, in lift si in baia de la Mec ar fi niste exemple, banuiesc.hee hee

Restul ar mai fi la iarba verde si hm, tare as vrea sa incerc pe un acoperis.

| joker_3066 a răspuns:

In portbagaj :-)