| Alex a întrebat:

Ce parere aveti de sexul in 3?
Chiar as vrea sa aud niste pareri.
Daca sotul/sotia, prietenul/prietena v-ar propune asa ceva ati fi de acord? Sau cum ati reactiona?

Si ce parere aveti despre asta...

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sexul în 3 este o fantezie. Aşa cum unele au fantezii cu viol, cum unii au fantezii cu telefonista, etc. etc. E o fantezie pe care unii aleg s-o pună în practică.
Dacă prietena sau soţia mi-ar propune aşa ceva, păi atunci să nu-mi mai "grohăi în ureche cât de mult mă iubeşti" din moment ce-mi propui să mă înşeli de faţă cu mine.
Nu aş reacţiona violent şi nici nu m-aş enerva dar aş refuza şi o perioadă mi-aş pune nişte întrebări.
Salut!

| Floreenofficial a răspuns:

Nu.Sub nicio forma.Trebuie sa fii doar tu si ea sa o faceti si sa va simtiti bine.Nu cred ca mai e vorba de placere in 3 ci de destrabalare... sad

| Hmmmm a răspuns:

Nu am nimic cu cei care practica asa ceva, nu ii acuz de nimic, nu ii judec.fiecare face ceea ce vrea cum, cand si cu cine vrea.
nu as fi de acord cu sexul in 3 cu iubitul sau sotul niciodata.nu pot sa il imparti cu altcineva pe cel pe care il iubesti.
poate ca acum crezi ca poti, insa cand te vei vedea pus in situatia respectiva nu cred ca ai rezista, sau dupa ar aparea niste probleme si certuri.

| Crisstina a răspuns:

E o prostie! dragostea nu se imparte la 3! in caz contrar, nu se poate numi dragoste!

| anduta160 a răspuns:

I`as spune ca asta nu se va intampla niciodata, poate sa uite de aceast fantezie si daca nu ii convine sa isi gaseasca pe alta.Atunci cand iubesti o persoana apartii numai ei nu o poti imparti si cu altii/altele.

| lextim a răspuns:

Nu cred ca exista iubita/sotie care sa fie de acord. cauta-ti niste prostituatehappy

| Annye_2425 a răspuns:

Clar nu asi fi de acord pentru ca daca iti iubesti persoana de langa tine nu accepti sa o imparti cu altcineva.Nu e vorba sa fii posesiv dar nu e o dovada de iubire astabig grin

| adrian_3467 a răspuns:

Toti stiu sau vor stii ca barbatii vor ceva mai picant vor ceva nou odata si odata si drept urmare cauta in alta parte. O femeie inteligenta va spune DA acestei practici pentru ca asa isi va tine prietenul/iubitul etc. langa ea fara doar si poate. Nu trebuie uitat ca o femeie care poate face sex in 3 trebuie sa fie si predispusa la asa ceva, adica sa ii si placa ideea pusa in practica. Daca relatia este puternica acest lucru nu o va face decat mai puternica si mai solida.

| Opt1k a răspuns:

Nici sa nu aud.numi vine sa cre ca ai pus intrebarea asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai alex depinde, daca tie iti place, e ok. pe mine ma fescineaza ideea, dar nu stiu daca as punea-o si in practica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mise pare ok ciar as mai aduce o fata an pat e tare

| andreutza_4339 a răspuns:

E cea mai mare porcarie posibilarolling on the floori-as zice sa isi revina la normal!

| nileandsur a răspuns:

Depinde cum ii pui problema alex si cat de aprpoiati sunteti.cati ani aveti si de cat timp sunteti? sunt fata btwhappyi can help lol