| aleza21 a întrebat:

Ce parere aveti de sexul oral intr-o relatie stabila?

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Condimenteaza relatia.

| αndï a răspuns:

O parere buna, imi place sa ofer si sa primesc sex oral big grin
si nu suport fetele care : EU NU FAC ASA CEVA rolling on the floor

| MariusPopa a răspuns:

Eu am sa incerc sa contrazic putin si`mi cer scuze.Eu sunt de parere ca o data trecut la acest pas mai devreme sau mai tarziu sentimentele voastre se v-or schimba:sie ca in bine fie ca in rau DAR asa nu va ramane reletia voastra sa retii asta de la mine.
Daca tineti enorm unul la celalalt... posibil sa fie mult mai bine de atunci inainte relatia voastra iar daca nu tineti atat de mult ...iti garantez ca se va distruge totul incet, DAR sigur.
Retine ce ti-am zis si sa imi zici si mie ce sa mai intamplat.pe mesaj privat sau sa specifici in conversatie nick Ghindeanu si eu am sa dau pe cautare automata.
Bafta aleza21 si sa auzim de bine.

| Myladdy a răspuns:

Sa fie musai reciproc! Una la mana.
A doua la mana, s-o faci numai atunci cand e pe simtitelea, nu de amorul artei, nici ca "asa trebuie"!
Atentie, ...sa nu zgarai cu dintii! rolling on the floor

| Funditsa a răspuns:

Daca esti sigura ca relatia e stabila, poti face acest pas!
Adica cand zici: bai frate, ma iubeste, il iubesc, hai la urmatoru pas happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am relatii stabile cu w. c.-urile laughing