| ioana198 a întrebat:

Buna dragilor.
As dori sa va intreb si pe voi ce parere aveti de sexul oral, cum il considerati voi intr-o relatie stabila cu parteneri care se iubesc si se respecta. Este acesta un lucru injositor, daca este facut din placere si fara obligatii?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceva normal in orice relatie in care exista consimtamantul ambilor parteneri. Chiar nu pricep de unde tabu asta ca sexul oral e jignitor sau injositor. Mi se pare de 100ori mai injositoare atitudinea unor barbati fata de femei in lucrurile de zi cu zi

Răspuns utilizator avertizat
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Atat timp cat iti place nu are de ce sa fie injositor, pana la urma o faci pentru placerea persoanei iubite.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Nu este înjositor dar trebuie sa fii foarte sigura de relația pe care o ai. Preferabil ar fi ca el sa fie soțul sau măcar viitorul tău soț pentru a face asta.

| Laila12Izabela a răspuns:

Nu e din obligatie, daca va iubiti, o faci pentru persoana iubita! Nu vad dc ar fi injositor.