| rainbow20 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest citat: "Femeile au nevoie de un motiv sa faca sex, barbatii doar de un loc unde sa o faca"(Sharon Stona)? oare chiar este asa? barbatii sunt mai "preocupati " despre acest subiect? sau si femeile au aceste "instincte " dar nu sunt evidente

Răspuns Câştigător
| Ellenna a răspuns:

Parerea mea este ca sunt barbati care se gandesc mai tot timpul la sex, dar sunt si femei. Doar, poate, la femei nu e atat de evident. Si nu cred ca femeile au nevoie de un motiv pentru a face sex. Adica nah`, depinde. Gandeste-te cate femei sunt in lume. Unele fac sex cu barbati pe care ii intalnesc prin cluburi si a2a zi nu vor sa ii mai vada, altele sunt indragostite "pana peste cap" si o fac numai cu persoana pe care o iubesc, altele se distreaza facand acest lucru, altele o fac pe bani, altele o fac din plictiseala, altele o fac sa uite de probleme. Sunt mii si mii de motive sau cazuri in care o femeie face sex. Barbatii o fac pur si simplu: sa uite de probleme, sa uite o persoana la care au tinut si care i-au inselat, sa se distreze. Nu stiu. E un fel de hobby. Dar. Sunt atat femei cat si barbati care fac sex si prefera sa faca sex in locul altei activitati.

2 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Cande vei mai creste, vei intelege si tu cum sta treaba cu acest "subiect".

| Negative a răspuns:

Femeile,au aceste instincte,dar se abtin, noi dam totu' pe fatawinking, niciodata n-ai sa auzi o femeie trecuta de 20 sa zica ca nu-i place sa faca sex, n-are cum...