| Cătălina a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii gay, dar despre femeile lesbiene?

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Adevarul e ca nu voi intelege niciodata acest gen de oameni. nu am nimic impotriva lor, este treaba lor daca le place sexul cu o persoana de acelasi sex, asta le place, fiecare cu gusturile lui, insa nu stiu daca ar putea fi acelasi lucru ca inter doua perosne straight

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O orientare sexuala proasta dar ce sa faci daca lumea a innebunit asta e

| Libelle a răspuns:

E o tara libera...fiecare face ce vrea, eu nu as face asta.

| Zenithf a răspuns:

Treaba lor, doar atat: sa nu o faca in fata mea.
Confidential: Cred ca traim in vremurile din urma. straight face

| shtephie a răspuns:

Treaba lor, sa faca ce vor atata timp cat nu-i vedem pe stradawinking

| Marynna a răspuns:

Fiecare e cu inclinatia lui. daca un barbat e gay, sau o femeie e lesbiana, este numai treaba lor, nu sunt insa de acord cu acele parasute(mai ales gay) care arata asta, exista homosexuali care nu arata asta, sunt perfect normali

| Dan a răspuns:

Suntem in Gomora si Sodoma, urmeaza sa vine sfarsitul, daca nu ne schimbam atitudinea, dar mai ales in gandire. Noroc!

| KeepCalm a răspuns:

Fiecare cu ce`l doarehappy

| Dobitoc a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce vrea.Asta-i parerea mea.

| Drinni a răspuns:

Am multi prieteni gay, bisexuali si lesbiane si nu am nici cea mai mica problema cu ei, sunt persoane normale, cu orientari diferite, fiecare se naste cu capaciattea de a iubi ambele sexe, si chiar si ei au dreptul la dragoste, din nefericire sunt aspru judecatihappy. ceea ce e pacat pentru ca ne numim finte superioare. fundita?happybig grin

| sdfgsdf a răspuns:

Lesbienele nu am deranjeaza in nici un fel, dar nuci cei gay atata timp cat nu ii vad tinanduse de mana sau sa`se sarute! See ya! happy

| madytza_7574 a răspuns:

Avand in vedere ca am un prieten care e gay eu una nu am nimica cu ei atata timp cat nu ii vad sarutandu-se in fata mea O_o

n-am nimica cu eihee hee sunt si ei oameni ca noi toti nu?^_^

| BilliOnaire a răspuns:

Ciudati, dar daca asa i-a dat mama natura:-s

| WiPi a răspuns:

Is varza laughing

| Stefania . a răspuns:

Foarte tare. Nu'i poti porunci inimii pe cine sa iubeasca. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu am nimic impotriva...fiecare e liber sa faca ce vrea... dar eu nu as putea fi cu o fata niciodata. tongue

| yonwzza a răspuns:

Ridicol! e cel mai prostesc lucru...happy