| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste persoane care si-au gasit jumatatea prin TPU? Ati incercat si voi asa ceva? Aveti sperante?

http://www.tpu.ro/conversatii/hai-la-concurs-tu-ce-amint ire-ai-cu-tpu/

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

TPU nu este site de matrimoniale.

| Mosotti a răspuns:

Am o parere foarte buna pentru ca pe net exista posibilitatea sa gasesti mult mai multe persoane care vor relatie decat in real, si asa cum am zis, daca ne placem, ne dam telefoanele si ne vedem si vedem ce iese. Fie aici, fie pe site de matrimoniale, ca tot oameni suntem peste tot si in real si acolo.

Conditia este ca sa schimbam pozele de la inceput sau sa ne dam web ca sa stim sigur ca nu e vrajeala, si daca fizicul corespunde reciproc, e ca si gata treaba, depinde apoi de compatibilitate intelectuala, caracteriala, pasiuni, discutii, alea vor decide daca merge sa nu relatia, insa doar daca se trece proba fizica, daca nu se trece, se opreste totul acolo, nu mai conteaza restul.

Sperante sunt mari daca avem un fizic atractiv, asa cum sunt si in real, dar acolo sansele sunt mai mici doar pentru ca e mai greu sa dam de persoane libere.
Asta e, cine nu are un fizic deloc atractiv, nu are sanse nicaieri.

| Alexandrionelu a răspuns:

Ioneasca și-a găsit stră-nepoții pe TPU. Cautau informații despre vasta de pensionare laughing)

| RAY a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Alapteaza canguri in Australia asa mi-a spus un user

| Alexandrionelu a răspuns (pentru RAY):

laughing

| 94Lucifer94 a răspuns:

Depinde, poți să-ți găsești o persoană cu care să iei legătura in mediul virtual si dacă amândouă persoane se plac si se inteleg, de ce nu. Dar eu sincer se indrăgosti-se una de 33 de ani de mine, eu de ea, dar ce să vezi, mi-a dat poze de când era tanară. Deci mare grijă

| RAY a răspuns (pentru 94Lucifer94):

Man dar tu ce varsta ai?

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru RAY):