| GalinaBlanca a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care arata foarte foarte bine din punct de vedere fizic insa sunt curvari si isi incep viata sexuala de pe la vreo 14 ani si se culca cu toate usuraticele.Cei mai multi i-am auzit spunand "Daca mai am vreo aventura nu inseamna ca nu te iubesc".Mie mi se pare lucrul asta o mare prostie.Voi ce parere aveti?

29 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Asa-s obisnuiti. din 10 fete 8 spun da, in mintea lor toate spun da. mai exact..isi permit. daca nu li s-ar permite, sa vezi ce cuminti ar sta. si hai sa fim seriosi, noi la asta ne uitam. unde e sex, acolo si noi. putin cu coloana vertebrala.
nu ne baga pe toti in oala, pentru ca nici voi nu sunteti toate la fel

| DeeaMarry a răspuns:

Normal ca este o mare prostie.
Din moment ce iubesti cu adevarat o fata, nu mai poate exista nicio alta pentru tine!
Cele care ii accepta sunt niste proaste.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Aceste lucruri le spun doar oamenii stupizi. Parerea mea este ca acesti baieti nu stiu sa iubeasca pana nu dau de o fata care sa le puna capac. In rest, daca nu dau de aceea fata, vor fi toata viata asa. Mi-e scarba de baietii din ziua de azi. Am noroc ca baiatul care il iubesc eu este de moda mai veche! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru GalinaBlanca):

Multumesc frumos. :-). Sincer, ar trebui sa fie naturala, glumeata, sa il iubeasca (sa ii si arate asta), iar daca acest baiat simte ca este fata potrivita va ramane ca " fermecat " dupa ea.

Răspuns utilizator avertizat
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru GalinaBlanca):

Daca ii pui capac s-ar potolii. Chestia e ca baietii din ziua de azi au hormonii ridicati si nu se pot controla. Iar daca continua asa, nu cred ca au solutie acesti baieti pana nu au o varsta mai matura incat sa gandeasca la ceea ce e bine in viata lor si ceea ce nu e bine.

Răspuns utilizator avertizat
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru GalinaBlanca):

Este ceea ce au cules dupa ani avand o viata asa. Conseciintele ei le vor trage mai tarziu.

| RAY a răspuns:

E ceva normal ca doar nu o sa vrea ceva serios la ani aia, ce sa faca sa se insoara la 16 ani asta propui, avem dorinta sexuala care parerea mea nu trebuie sa presupuna relati sentimentale, dorinta sexuala e o nevoie ca mancarea sau bautul apei

| h3r a răspuns:

Părere proastă am despre copilele de 12, 13 ani care își încep "mini-viața" sexuală mult prea devreme, cele care urmează să se culce cu toți din cale!
Cât despre ei, ce? Fiecare își are nașul, pentru toți există o persoană care să ne pună capac.

| Oana92 a răspuns:

Sunt imaturi si nesimtiti...iar cele care ii accepta sunt niste naive

| FadetoBlack a răspuns:

O părere de rahat. Ei sunt de rahat.
Vor să fie macho-man la 14 ani, nu le prea reuşesc, cel puţin în faţa mea sunt doar nişte copii care încearcă să atragă atenţia. Iar afirmaţia care ai pus-o tu în ghilimele... Cum naiba, să iubeşti dacă te culci cu altele? Ce raţiune...

| dracu14 a răspuns:

Cand o sa invatati ca nu exista iubire ci doar atractie sexuala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O părere proastă în general.
La 14 ani ar trebui să-şi vadă de-o şcoală acolo, nu de sex!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se schimba cand dau ei de marea iubire adica le pui capac si apoi se opresc...
cum faci asta..nici eu nu stiu sunt si eu in cazut tau ttot ce stiu e ca am intalnit un baiat din intamplare la care i-am pus capac...iar acela era un prieten al fostului si e o poveste mai lunga caci nu eram cu el de-a binelea era un joc pentru amn2 sa ne razbunam pe acel "fost" in fine e o poveste complicata
nu stiu cum i-am pus capac el se droga si era curvar inainte sa ma cunoasca apoi am observat ca era din ce in ce mai cuminte chiar si prietenii lui ziceau asta si cand a venit momentul despartirii deja era altfel suferea si chestii...desii el stia ca totul nu era de-a binelea desii tot ce am observat la acesti baieti e ca nutrebuie sa le dai prea multa importanta dar nici sa fii rece de tot sa zica ca nu iti pasa, pur si simplu nu sarii pana in stele cand te vezi cu el, fii cv gen bad girllaughing in cazul in care esti fata buna darr nu stiu care ar fi solutia pur si simplu pentru baietii aastia trebuie sa fii speciala sa ai caracter, personalitate...habar nu am sunt prea dificilibig grin

| gingergirl1 a răspuns:

Pur si simplu ii urasc! Ei cred ca pot avea orice fata! Mai bine un baiat cu un fizic ok, sincer si sa iubeasca O SINGURA FATA! Nu sa se dea in vant dupa toate c*****e!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Raiiiisa a răspuns:

Pai sa stii ca "usuraticele" alea is de vina,ca daca nu ar fi ele baietii nu ar mai avea cu cine sa se culce cand au ei chef si mai ales daca au o prietena.
Ce parare sa am? Nu ma intelereseaza un baiat dinasta,exista baieti frumosi,care arata foarte bine, nu este curvar dar cu siguranta in ochii mei este mai bun decat un "curvar" si pentru o fata acre nu poate mai mult, astia sunt bine veniti.
Oricum toti au o limita asa ca se vor satura ei odata si odata de aventuri, atunci cand o sa se indragosteasca cu adevarat, numai ca sunt unii care nu se pot schimba.

| chazz a răspuns:

Vad mari critici pe aici.
Fiecare face ce vrea, avem libertatea asta."Doar cel fara de pacat sa arunce piatra".
Numai bine!
p.s:puneti intrebari de acest gen doar ca sa ne arati ce mari "destepti" sunteti.

| Vasy0105 a răspuns:

Normal asa ar fi...dar in ziua de azi nuwinking

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Tot aspectul lui fizic ar pali in ochii mei.

| adrian1419 a răspuns:

De ce draga ai intalnit prea multi la tine in pat?
Acum, sincer si eu am o parere proasta despre ei.E o tampenie sa vorbesti de viata sexuala la 14-15 ani

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Frate,pana la 14 ani trebuie sa-ti pierzi dinti, nu viriginitatea.Acest lucru este o prostie, daca iti place o fata, tine la ea.Nu cum fac unii, se duc si la altele.Stiu ca noi,baietii, vrem sa experimentam, dar nu mi se pare corect s-ati inseli prietena.Or arata ei bine pe dinafara, dar pe dinauntru, pentru mine ar arata ca un mar stricat.

| Kamikaze57 a răspuns:

Bravo lor ca au reusit sa "agate" fetele, si aici apare vina fetelor ca sunt usuratice, asta nu inseamna ca sunt de acord cu relatiile sexuale la varsta de 14....insa fiecare are ce isi doreste si o face cand simte ca e gata.
pup:*

| AndreAndreutzaLoL a răspuns:

Este o mare prostie.

| Daniana2000 a răspuns:

Acesti baieti vor doar sa profite nu poti avea incrdere in ei..eu te sfatuiesc sa nu ai incredere in unu ca ce ai zis tu mai sus!