| Anonim955 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care au facut sex pentru prima oara
cu o dama de companie?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Anonim economic tot acolo ajungi cat investesti intro banca pana ajungi sa intri in ea mult deci nu mai bine faci ceva simplu, desigur nu recomand asta suunt multe boli bts plus ca da dependenta asta si neglijeaza rolul familiei, da ca mascul cumva trebia sa faci sex, sexul e o nevoie ca bautul apei

5 răspunsuri:
| NinaSimone a răspuns:

Fricosi

| justsummer a răspuns:

Sunt prea lasi ca sa faca asta cu o fata pe care o plac sau le e frica sa nu-si dezamageasca iubita cu o prestatie proasta. Si o intrebare oare ce ar zice urmatoarea ta iubita daca ar afla ca ai platit o fata ca sa se culce cu tine?

| Anonim955 explică (pentru justsummer):

Pai poate au vrut sa faca pasul asta cu o femeie mult mai mare de cat ei. si frumoasa o femeie de care nu au ei fata inca.
si o femeie experimentata sa ai ce invata de la ea.
si totul fara efort doar niste bani.

| justsummer a răspuns (pentru Anonim955):

Tot lasitate e si eu nu as vrea sa ies cu o persoana de genul asta(un baiat care alege sa faca asta) as avea impresia ca a fost disperat dupa sex.

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Nesimtiti big grin
Fara suparare, dar mi se pare ca sunt prea....nici nu-i pot desccrie.Dar e o chestie urata