| Adinic940 a întrebat:

Fetelor ce părere aveți de băieții care se masturbeaza, îi vedeți a fi băieți slabi?

16 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Slabi pentru că încearcă să elimine tensiunea sexuală cumulată?
Exprimarea grotească pe care tu ai folosit-o in contextul întrebarii se numește masturbare și este o activitate firească.
Nu este ceva greșit în asta.

| Adry05 a răspuns:

Nu înțeleg în primul rând de unde ar trebui să știm că-și face laba, că doar nu și-o face în mijlocu străzii. asta face el în intimitatea lui, ce treabă avem cu ce face în intimitatea lui?!

| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarae este un proces normal si sanatos, atata vreme cat este practicat in moderatie (2-3 ori pe saptamana).
Cand devine excesiv, deja crează dependenta si anomalii, cum ar fi: ejacularea precoce, lipsa erectiei si chiar imposibilitatea sa ai ai erectie si sa intretii un act sexual cu o fata, fiind dependent de propria-ti mana.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, toti baietii si barbatii fac laba... sa-i consideram pe totii slabi?
baietii simt nevoia sa se masturbeze mult mai des decat fetele, ei avand 20 de erectii pe zi si gandul la organul din pantaloni, mai tot timpul.
Da-le pace, asa-i natura lor!
De plans sunt aia care o fac excesiv si ajung la probleme erectile, sau la imposibilitatea sa intretina un act sexual cu o fata/femeie.

| doctorandus a răspuns:

97% din barbati sunt sau au fost onanisti. Aia care nu s-au masturbat niciodata sunt probabil betegi.

| Sofer a răspuns:

Antrenament înainte de a da la pussycuță.

| Eireann a răspuns:

Nu ma deranjeaza. E perfect normal si sanatos.

| NotNamed a răspuns:

Întrebarea asta ma face sa cred ca tu ai impresia ca doar unii o fac. Hai sa fim seriosi. Toti baietii o fac, ABSOLUT toti. Chiar si cel care spune ca nu o face, spune de rusine "nu" iar acasa cand ajunge ii rupe capul. Asa ca poți sa ti răspunzi singura la intrebarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii văd ca fiind băieți periculoși mai ales dacă își dau laba langa ele.
De restul nu prea cred că le interesează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce parere poti sa ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și ele se masturbează

| Dandinelle a răspuns:

Fiecare cu treaba lui. Nu mi se par slabi.
Și ce părere ai tu de fetele care se masturbeaza?

| MValentin a răspuns:

Sigur întrebarea asta si o pun fetelerolling on the floor

| TFL007 a răspuns:

Daca nu au prietene cu care sa si-o traga e absolut normal sa se autosatisfaca singuri, ce intrebare cretina! baietii cel putin o fac in privat unele fetele se manifesta public cu asta zilnic in videochat-uri

| Nyarlathotep a răspuns:

Te deranjeaza ca nu poti decide tu pentru ei cand "au voie" sa se descarce sexual?

| 828iaiajaja a răspuns:

Nu, de ce sa fie slabi? Fiecare cu nevoile lui.