| Deliric19 a întrebat:

Ce parere aveti despre baieti care se spune ca au nasul mai mare? Si cica se mai zice ca baieti cu nasul mare au p. mai mai.este adevarat?

7 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Sunt medic, crede-mă când spun asta știu ce spun, mărimea nasului, a piciorului sau a unghiei de la degetul mic nu au nicio legătură cu lungimea penisului. Se dezvoltă independent și nu este un indicator bun, nu te lua după asta.

| raspunz a răspuns:

Eu cred că elasexygagica e de fapt bărbat.

| elasexygagica a răspuns:

Din propria experienta iti zic ca dalove struck

| pink425 a răspuns (pentru elasexygagica):

Te inseli la partea asta tongue

Răspuns utilizator avertizat
| pink425 a răspuns:

Te inseli.eu am nasu mic si big grin mare... deci raspuns gresitwinking fiecare cu dotarea lui, poate ca aia cu nasu mare dau mai bine cu limba la vrabiutsa!

| Deliric19 explică:

Din propria mea experietenta iti spun ca ai dreptate elasexygagica! Un raspuns imi e de ajunsbatting eyelashesmersi