| ccristina123 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care sunt intr-o relatie,iar la vreo petrecere se freaca de alta fata, gen dansatoare care incep sa se frece de el? Se poate numi inselat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se numeste tocmai inselat. Adica fetele alea sunt platite sa danseze pe langa toti baietii dar asta ramane alegerea lor. Din moment ce fac asta si nu se gandesc la iubitele lor inseamna cu nu le respecta. Nu cred ca o fata ar trece asta cu vederea doar pentru ca nu e tot una cu inselatul.

| cristimihailov a răspuns:

Inseamna ca ii lipseste ceva in relatia actuala sau vrea sa se dea mare.

| slenderica a răspuns:

Biblia spune ca si daca te gandesti la altcineva se pune ca inselat.

| shadow72 a răspuns:

Nu neaparat...depinde de baiat