| Ann3 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care o iau incet intr-o relatie? De ce? fundik :*:*:*

Răspuns Câştigător
| vulturas a răspuns:

Pai eu zic ca este mai bine incet, vrei sa te ia direct in pat sa faca sex cu tine adica cum spunem noi "o aventura"si atat? Daca baiatul s-a vazut ca a reusit va mai vrea si daca nu mai accepti te va parasi asa incet veti construi o relatie stabilawinkingfunda?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da ce ai vrea sa te ia direct la pat? Daca esti majora eu iti ofer ocazia sa facem sex daca nu vrei treaba ta. Oricum nu stau in oras cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

E mai bine asa.Nu stiu, depinde de fata.

| Vali87 a răspuns:

Acum depinde si de baiat dar si de fata. Mi se pare mai ok mai prudent ca baietii sa o ia mai incet intr-o relatie pentru ca asa ii demonstrezi fetei respective ca te intereseaza la ea nu numai sex-ul ci si altceva, nu stiu, iti place sa petreci mult tmp cu ea, sa va distrati impreuna sinu numai. Si oricum fetelor le place sa ii curteze baietii mai mult timp. Si totodata daca e vb de o fata care ma rog se lasa cucerita mai greu sa zic asa este indicat ca tu baiatul sa o ia mai incet si sa aiba rabdare. Stiu ca nu ti-am raspuns direct dar intelegi tu ce vr sa spun.

| MariusUCV a răspuns:

E foarte bine, aia sunt baieti destepti, pe care te poti baza si avea incredere. Ei stiu cum e bine, si dupa parerea mea asa e cel mai bine intr-o nrelatie, nu trebuie sa te arunci asa cu capul inainte ca strutul in nisip. tongue

| Yguaze a răspuns:

Eu cred ca o relatie care decurge ai usor e o relatie stabila atat timp cat nu apare monotonia si interesul comun este mereu sustinuttongue o fata intr'o relatie trebuie luata usor si nu grabitatongue parerea meatongue

| Sorin_6759 a răspuns:

Poi asta inseamna ca vor sa te cunoasca cu adevarat deoarece o relatie nu se bazeaza doar pe cuvintele imi place de tine sper sa fie reciprok.NU! vrea sasi dea seama ce fel de fire esti.mai sensibila, mai romantika.si nu te ingrijora, daca o ia mai incet nu inseamna ca nu te place.eu am zece ani si am trecut prin situatia ta cu o fata.