| middle654 a întrebat:

Voi ca fete ce parere aveti despre baietii rai? E bine sa ai o relatie cu ei?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este alegerea perfecta

| măcheamăăăî a răspuns:

Ai intrebat ceva de genul : " E soare daca ploua afara? " sau " E bine daca nu mi-e bine ".
Nu, nu e bine. straight face

| ioanaioana a răspuns:

Sunt motive bune sa nu ai o relatie cu ei dar daca ai norocul ca unul din baietii aia rai sa te iubeasca/sa tina mult la tine(sentimentul sa fie reciproc), fii sigura ca va fi foarte protector cu tine si ca va avea mare grija de tine. De obicei, baietii rai sunt cei mai "cuminti" intr-o relatie cu o fata la care chiar tin

| Rakanishuu a răspuns (pentru ioanaioana):

Dacă scrie asta într-un status pe facebook, nu înseamnă ca e adevărat.

| NorthernFall a răspuns:

Depinde in ce sens sunt ''rai''